Платформи збору врожаю

Frumaco - платформи для збирання врожаю, збору яблук

Високоефективні платформи для збору врожаю Frumaco виступають надійним обладнанням, яке допомагає при зборі яблук та інших плодів, а також забезпечує високу продуктивність процесу при мінімальних витратах на ресурсне забезпечення самого механізму. При цьому самохідні платформи для збору яблук та інших фруктів оснащуються спеціальними аксесуарами та додатковими деталями для індивідуальних потреб кожного садівника окремо. Таким чином, споживач може підібрати для себе систему, що повністю задовольняє його потребам в роботі.

Конструкції машин для делікатного прибирання яблук та інших плодів

Моделі машин оснащуються 3-х або 4-х дизельним циліндровим мотором, що забезпечує конструкції високу потужність. Для зручності прибирання фруктів, механізми включають в себе чотири бічні платформи, розміщені на різній висоті один від одного, що забезпечує успішну роботу відразу шести чоловік. Деякі моделі механізмів можна обладнати автоматичними контейнерами для наповнення їх фруктами відразу після збирання врожаю. При бажанні платформи для збирання плодів в інтенсивних садах можна забезпечити неавтоматичним трейлером, коли вивантаження наповнених контейнерів проводиться відразу на землю. Це доречно в тих випадках, коли сади мають вузькі або короткі ряди.

Переваги платформ для збору яблук Frumaco:

  • Висока продуктивність;
  • Широкий ряд додаткових аксесуарів;
  • Простота в управлінні;
  • Надійність і довговічність;
  • Прийнятна вартість.

Де купити платформи для збору яблук компанії Frumaco

Купити сучасні механізми для збирання яблук компанії Frumaco або обладнання для обробки продуктів харчування можна на сайті компанії «Новітні технології». Тут представлено безліч моделей даного обладнання з докладним описом кожного окремого механізму. Доставка товару виконується по всій Україні. Фахівці компанії також виробляють кваліфікований монтаж систем, включаючи сервісне і гарантійне обслуговування апаратів.