• Платформа збору врожаю Technofruit CF - 105

Платформа збору врожаю Technofruit CF - 105

Для збору фруктів та яблук між рядами 3-4 метра та висоти дерев до 3,60 метрів.

Виробник:
Frumaco (Італія)
Тип продукції
Яблука
Еще не оценено Написати відгук

Вичерпний стандартний набір і повний спектр аксесуарів дозволяють пристосувати самохідну платформу (комбайн) для індивідуальних потреб сучасних садівників.


Самохідна платформа для збору фруктів та яблук оснащена надійним трициліндровим дизельним мотором, викид і споживання палива відповідає стандартам TIER 4. Чотири бічних платформи (ззаду: 1,25 х 0,36 м, спереду: 0,81 х 0,36 м) роблять можливим збір на трьох рівнях. Тут можуть одночасно, не заважаючи один одному, відповідно до найвищих ергономічних стандартів, працювати шість чоловік.


За Вашим вибором, можна додатково встановити автоматичний контейнер (вивантаження наповнених яблуками та фруктами контейнерів на трейлер) або неавтоматичний трейлер (вивантаження наповнених фруктами контейнерів на землю), що особливо підходить для дуже вузьких або дуже коротких рядів. Більш того, можна додатково вмонтувати повітряний компресор для 4 або 5 ножиць для обрізки гілок.

Компактна машина для відстані між рядами 3-4 метра  та висоти дерев до 3,60 метрів. Вичерпний стандартний набір і повний спектр аксесуарів дозволяють пристосувати машину для індивідуальних потреб сучасних садівників. Машина оснащена надійним трициліндровим дизельним мотором, викид і споживання палива відповідає стандартам TIER 4. Чотири бічних платформи (ззаду: 1,25 х 0,36 м, спереду: 0,80 х 0,36 м) роблять можливим збір на трьох рівнях. Тут можуть одночасно, не заважаючи один одному, відповідно до найвищих ергономічних стандартів, працювати шість чоловік. За Вашим вибором, можна додатково встановити автоматичний трейлер (вивантаження наповнених фруктами контейнерів на трейлер) або неавтоматичний трейлер (вивантаження наповнених фруктами контейнерів на землю), що особливо підходить для дуже вузьких або дуже коротких рядів. Більш того, можна додатково вмонтувати повітряний компресор для 4 або 5 ножиць для обрізки гілок.

Text Block

Text block body.Написати відгук
Платформа збору врожаю Technofruit CF - 105