Садове обладнання

Садове обладнання являє собою затребуваного роду інструменти, які виступають надійними помічниками при посадці або збирання врожаю. На сьогодні жодне велике або дрібне виробництво з вирощування фруктів, овочів або ягід не обходиться без автоматичних або механічних установок по збору продуктів, обрізання плодоносних дерев, поливної техніки та інших апаратів.

Садове обладнання, техніка для саду

Група компаній «Новітні технології» пропонує обладнання: садова техніка, купити яку можна за доступною ціною від найвідоміших компаній виробників, які чудово зарекомендували себе на ринку представленого обладнання. Все реалізоване садове обладнання відрізняється:

Високою зносостійкістю;

Ціновою доступністю;

Надійністю;

Простотою в установці, обслуговуванні і експлуатації;

Довговічністю.

Високі експлуатаційні характеристики механізмів забезпечуються застосуванням виключно високоякісних металів і інших матеріалів при виготовленні кожної деталі системи, а також впровадженням у виробничий процес новітніх технологій та інноваційного обладнання, що дозволяє отримувати на виході високоточні машини з тривалим терміном безперебійного функціонування.

На нашому сайті можна купити техніку для саду та городу у вигляді:

  • Платформ для збору врожаю, включаючи спеціальні опції до даних пристосуванням. Такі конструкції успішно виконують збір яблук і врожаю, підрізування або повну обрізку дерев, омолодження або проріджування садових ділянок, обслуговування протівоградних сіток і іншу роботу;
  • Обприскувачів. Такі пристрої можуть бути як причіпні, так і навісні. Вони виступають надійним захистом для дерев від шкідливих елементів пристволового або вентиляторного виду.
  • Мульчують косарок. Таке обладнання відрізняється вкрай низькою конструкцією, яка допомагає косити траву фактично при зборі самого врожаю і при низькому розташуванні самих плодів.
  • Ми надаємо можливість купити обладнання для городу та саду, яке відрізняється високою продуктивністю. Такі машини за годину здатні обробити досить велика кількість дерев або площі землі в залежності від специфіки виробничого напрямку. Відзначимо, що ми реалізуємо самохідні платформи для збору яблук та інших фруктів, а також різну техніку іншого напрямку з можливістю її впровадження в Ваш виробничий процес. Наші фахівці з радістю проконсультують по будь-яким питаннях, що цікавлять, а після придбання садового обладнання або садового інструменту кваліфіковані фахівці виконають сервісне обслуговування будь-якої моделі пристрою. Доставка товару виконується по всій території України.