• Платформа збору врожаю Technofruit CF - 105 самовиравнююча

Платформа збору врожаю Technofruit CF - 105 самовиравнююча

Для збору фруктів між рядами 3-4 м. та висотою дерев до 3,60 м.

Виробник:
Frumaco (Італія)
Тип продукції
Яблука, груші
4/5 (3 відгуків) Написати відгук

Вичерпний стандартний набір і повний спектр аксесуарів дозволяють пристосувати машину для індивідуальних потреб сучасних садівників. Оснащена самовирівнюючим механізмом, завдяки чому машина може підлаштовуватися під будь-який рельєф саду.


Самохідна платформа для збору фруктів оснащена надійним трициліндровим дизельним мотором, викид і споживання палива відповідає стандартам TIER 4. Чотири бічних платформи (ззаду: 1,25 х 0,36 м, спереду: 0,81 х 0,36 м) роблять можливим збір на трьох рівнях. Тут можуть одночасно, не заважаючи один одному, відповідно до найвищих ергономічних стандартів, працювати шість чоловік.


За Вашим вибором, можна додатково встановити автоматичний контейнер (вивантаження наповнених фруктами контейнерів на трейлер) або неавтоматичний трейлер (вивантаження наповнених фруктами контейнерів на землю), що особливо підходить для дуже вузьких або дуже коротких рядів. Більш того, можна додатково вмонтувати повітряний компресор для 4 або 5 ножиць для обрізки гілок.

Компактна машина для відстані між рядами 3-4 метра та висоти дерев до 3,60 метрів. Вичерпний стандартний набір і повний спектр аксесуарів дозволяють пристосувати машину для індивідуальних потреб сучасних садівників. Машина оснащена надійним трициліндровим дизельним мотором, викид і споживання палива відповідає стандартам TIER 4. Чотири бічних платформи (ззаду: 1,25 х 0,36 м, спереду: 0,80 х 0,36 м) роблять можливим збір на трьох рівнях. Тут можуть одночасно, не заважаючи один одному, відповідно до найвищих ергономічних стандартів, працювати шість чоловік. За Вашим вибором, можна додатково встановити автоматичний трейлер (вивантаження наповнених фруктами контейнерів на трейлер) або неавтоматичний трейлер (вивантаження наповнених фруктами контейнерів на землю), що особливо підходить для дуже вузьких або дуже коротких рядів. Більш того, можна додатково вмонтувати повітряний компресор для 4 або 5 ножиць для обрізки гілок.

Text Block

Text block body.Написати відгук
Платформа збору врожаю Technofruit CF - 105 самовиравнююча