Обладнання для склеювання картонної тари

Реалізація продукції часто не може обходитися без боксів, коробок та ящиків, виконаних з картону. Адже дані вироби дозволяють здійснювати транспортування товару без його пошкодження. При цьому важливо робити акцент на якості самих коробок та боксів, адже саме від нього і залежить успіх зберігання та переміщення тієї чи іншої продукції.

Високоякісне обладнання для склеювання коробок реалізує група компаній "Новітні технології". В асортимент пропонованих товарів включені лінії для склеювання коробок, боксів та скриньок від кращих світових виробників. Все обладнання сертифіковане, пройшло належну перевірку на відповідність заявленим виробничим параметрам і готово до застосування на виробничій лінії.

Обладнання для формування картонної тари

Купити обладнання, яке формує картонну тару, ГК "Новітні технології" дає можливість за максимально доступною ціною. При цьому представлені машини для склеювання картонних ящиків відрізняються такими характеристиками:

  • Високою продуктивністю;
  • Універсальністю (можливість склеювання коробок з різних матеріалів);
  • Мінімальним споживанням ресурсів;
  • Точністю виконання всіх операцій.

Підкреслимо, що фірма реалізує обладнання для автоматичного формування різних моделей, що дозволяють формувати і склеювати лотки і ящики різної форми, розмірів і обсягу. Це можуть бути прямокутні або квадратні вироби з 3-х, 5-ти шарового гофрокартону або звичайного картону. Це дозволяє клієнтам підбирати максимально відповідні установки для свого типу продукції

Співробітники фірми готові запропонувати різні системи склейки картонних коробок, які підходять під всі критерії замовника. При цьому кваліфіковані фахівці можуть виконати установку даних приладів з подальшим проведенням сервісного обслуговування. Доставка замовлення виконується по всій території України в найкоротші терміни.

Обирайте та купуйте найкраще обладнання по склейці картонної тари та лінії зі склеювання коробок, а також пакувальне обладнання від передових світових виробників у ГК "Новітні технології".