Обладнання

У розділі представлено технологічне обладнання для оснащення ліній по обробці, передпродажній підготовці та пакування овочів та фруктів, а також іншої продукції.

Обладнання для обробітку та пакування овочів та фруктів

У розділі представлено технологічне обладнання для оснащення ліній по обробці, передпродажній підготовці та пакування овочів і фруктів, а також іншої продукції.

Все обладнання виготовляється відомими європейськими та світовими виробниками, виконано з якісних комплектуючих та матеріалів і відповідає міжнародним нормам та стандартам якості. Для ліній переробки овочів та фруктів, а також для умов експлуатації з підвищеною вологістю, можливе виготовлення обладнання з нержавіючої сталі.

По всьому обладнанню, що поставляється, виконуються пуско-налагоджувальні та сервісні роботи нашими фахівцями, які пройшли підготовку на заводах Іспанії, Франції, Данії та Німеччини.

Ціни на обладнання для обробітку та пакування овочів та фруктів Ви можете дізнатися у відділі продажу.

Доставка

Поставки обладнання, комплектуючих та витратних матеріалів здійснюються в обумовлені терміни в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Суми, Черкаси, Чернігів, Рівне, Ужгород, Житомир, Полтава, Кропивницький, Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Чернівці, Одеса, Херсон, Миколаїв, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк та інші міста.

Очищувач лука OP
M&P Engineering (Великобританія)
Барабанна мийна машина
Wyma (Нова Зеландія)