HERMES


Hermes и Stebo Agraria були засновані з метою підтримати компанії, що займаються вирощуванням фруктів і винограду, з використанням ряду передових високоякісних машин.

Hermes виробляє мульчуючі машини та молоткові косарки, а також збиральні платформи з конвеєрними стрічками.

Сегодні Hermes може представити ряд машин найвищого технологічного рівня, результат, з одного боку, досвіду, а з іншого - інноваційного духу його засновника та співробітників.

Ступінь спеціалізації Hermes найбільше помітно при виробництві самохідних збиральних платформ з конвеєрними стрічками для збору фруктів.

Stebo Agraria виробляє і продає насичені дерев'яні стовпи марки Stebopal®, металеві стовпи з високим вмістом вуглецю, аксесуари, дріт та все необхідне для обробки виноградників та садів. Ми приділяємо особливу увагу послідовній якісті та механізації сучасної плодово-виноробної промисловості.

Купити мульчуючі косарки для саду


Офіційний представник європейських виробників ультрасучасного обладнання, компанія «Новітні технології», надає можливість за доступну вартість купити мульчуючі косарки HERMES, які характеризується відмінними експлуатаційними властивостями і відрізняються лезами підвищеної міцності.

Згідно виробничим параметрам, мульчучі косарки для саду HERMES можуть бути з ввімкненням як одного поворотного диска, так і двох, а також оснащені гідравлічною системою передачі.


Мульчуюча машина HERMES, купити яку можна з доставкою в будь-яку місцевість країни, підходить для:
- Скошування трави;
- Подрібнення кукурудзяних стебел;
- Подрібнення виноградної лози / живців від обрізок з садів і т.ін.

Здійснити замовлення, отримати кваліфіковану консультацію або скористатися послугами сервісного обслуговування можна, зателефонувавши за номерами телефонів компанії, зазначених на сайті.


Товари компанії на сайті:

  • Мульчуючі косарки Hermes Castor
  • Мульчуючі косарки Hermes Flaily
  • Мульчуючі косарки Hermes Mulching