Про компанію

Компанія «Новітні Технології» є постачальником обладнання для пакування, сортування та обробки продуктів харчування, пакувальних та витратних матеріалів

Компанія була заснована в 1997 році і за цей час зарекомендувала себе серед вітчизняних та європейських підприємств як надійний партнер.

Наші клієнти:
Багатий практичний досвід дозволяє нам здійснювати комплексне обслуговування виробників та імпортерів овочів, фруктів та ягід вітчизняних та міжнародних мереж супермаркетів, овоче та фруктосховище, логістичних центрів, кондитерської промисловості, оптових та роздрібних торгових підприємств.

Пакувальне, сортувальне обладнання: розумні ціни й найвища якість.

Компанія здійснює комплексні поставки пакувальних матеріалів. Сітка (рашель) та рукав, одноразові мішки із зав'язками, кошики для ягід, дрібних овочів та фруктів, плівка BOPP, вкладиші в ящик (trays) з осередком для фруктів, вбираючі вкладиші чорного та білого кольору.

Ми поставляємо наступні види обладнання:
 1. Устаткування для електронного сортування овочів, фруктів та ягід за вагою та кольором французького концерну концерну MAF RODA agrobotic.
 2. Устаткування для обробки овочів датської компанії компанії Skals:
  • машини для мийки та сушки овочів;
  • інші види обробного устаткування;
  • машини для сортування овочів.
 3. Устаткування для упаковки в сітку («мішки-рашель») та поліетиленові пакети овочів та фруктів німецької компанії Upmann VERPACKUNGSMASCHINEN.
 4. Устаткування для полірування й обробки овочів компанії WYMA (Нова Зеландія).
 5. Устаткування для пакування овочів та фруктів в сітку-рукав іспанського концерну GIRO Group.
 6. Устаткування для виробництва картонної тари будь-якої конфігурації іспанської компанії BOIX. Устаткування BOIX працює на всіх видах картону та дозволяє виробляти тару для упаковки харчових та нехарчових продуктів.
 7. Устаткування для приймання з поля та обробці овочів французької компанії Dubrulle. (DOWNS)
 8. Устаткування для переробки овочів голландської компанії Marcelissen.

В асортименті компанії представлений широкий ряд інших виробників, які допоможуть повністю задовольнити Ваші потреби.

Устаткування компанії ідеально підходить для упаковки харчових (свіжі фрукти, овочі, ягоди, кондитерські вироби, сир і т.д.) та нехарчових (іграшки, компакт-диски, кераміка, косметика, друкована продукція і т.д.) товарів.

Окремим кластером представлено обладнання для садівництва та збору врожаю:
 1. Устаткування Frumaco (Італія), Hermes (Італія) - Італійські виробники техніки по догляду за садом та збору врожаю
 2. Садовий інвентар Infaco (Франція), Castellari (Італія) - професійний ручний садовий інструмент Castellari та садовий ручний електроінструмент від Infaco