UPMANN (Німеччина)

Компанія виробник якісного обладнання для ліній переробки та пакування овочів, фруктів та харчової сільськогосподарської продукції.

Стандартні машини збираються цілими серіями. Однак, головним завданням команди фахівців є орієнтація на розробку і виробництво обладнання відповідно до вимог і побажань клієнта.

Іншими важливими факторами після планування і проектування є наступне: Класичні цеха організовані в сучасному виконанні. Інженери-механіки, токарі, електрики, електротехніки - кваліфікований персонал, який повністю контролює виробництво кожної машини, від початку виготовлення і до її складання.

До того ж, в електронних цехах компанії, які працюють вже протягом декількох десятиліть, використовуються виключно передові технології.

У 1989 році прем'єр-міністр Баден-Вюртемберга, Лотар Шпес, присудив компанії Upmann нагороду "Professor-Adalbert-Seyfritz Award" за зразковий обмін технологічними знаннями з університетом Дортмунда, а також за передові електронні програми і програми управління, необхідні для ідеального зважування та пакування .