• Зважуюча машина Upmatic 2715

Зважуюча машина Upmatic 2715

Машина з ПЛК та дозатором для харчових та нехарчових продуктів, з гладкою та негладкою поверхнею

Виробник:
UPMANN (Німеччина)
Тип продукції
Картопля
Морква
Селера
Томати
Цибуля
Яблука
Еще не оценено Написати відгук

Діапазон зважування включає в себе, в залежності від продукту, всі вагові порції від 2,5 кг до 25 кг (великі порції за дві подачі).


Машина Upmatic 2715 відрізняється точністю та високою швидкістю. Завантажувальний транспортер подає продукти в розподільчу систему. Дві віброплити рівномірно розподіляють продукти, які потім надходять на п'ятнадцять каналів. Протягом декількох мілісекунд швидкодіючий комп'ютер підбирає задану вагу, визначаючи необхідні порції продуктів.


Потім два прийомних транспортера подають порцію на відповідний пакувальник. Машина Upmatic 2715 відрізняється великою надійністю, мінімальною похибкою зважування та високою швидкістю.


Універсальна зважуюча система Upmatic 2715 підходить для більшості харчових та нехарчових продуктів маленького та великого розміру, таких як цибуля, картопля, горіхи, морква (нарізана), латук, терта селера, брюссельська капуста, солодощі і навіть таких продуктів як риба або креветки (свіжі або заморожені).


Різні програми, розроблені для окремих продуктів, дозволяють машині обробляти з високою швидкістю будь-які продукти, при цьому машина проста в експлуатації.

Text Block

Text block body.Написати відгук
Зважуюча машина Upmatic 2715