Зважувальні машини

Сучасні машини для зважування дозволяють на сьогодні в повністю автоматичному режимі виконувати зважування оброблених і упакованих чи ні продуктів з високим показником точності. При цьому такі установки дійсно необхідні на виробничій лінії, адже якісна реалізація заготовленого товару без таких механізмів фактично неможлива.

Устаткування для зважування, зважуючі машини

Якщо Вам необхідно купити устаткування для зважування, тоді звертайтеся до нас. Ми, компанія «Новітні технології», реалізуємо виключно високонадійні машини для зважування фруктів, овочів та інших продуктів, а також не харчової сировини за доступною для споживача вартості. У нас представлені механізми найвідоміших марок, виробники яких вже давно зарекомендували себе на ринку представлених пристроїв. При цьому всі взвешивающие машини, купити які можна безпосередньо на сайті компанії, перед виходом на продаж проходять багаторівневе тестування на готовність та відповідність заявленим виробничим параметрам, що забезпечує їм високу точність і максимальну працездатність вкрай довгий термін навіть при безперервної експлуатації.

Переваги обладнання для зважування

Машини для зважування продукції відрізняються великою кількістю достоїнств, серед яких можна виділити:

  • Зносостійкість;
  • Надійність;
  • Довгий термін безперервного використання;
  • Повну автоматизацію процесу;
  • Мінімальну похибка підсумкових показників;
  • Високу швидкість роботи;
  • Простоту в обслуговуванні і експлуатації.

Згідно виробничим характеристикам, обладнання для зважування з дозатором і без, може працювати з ваговими партіями від 2,5 до 25 кг. Великі порції зважуються за дві і більше подачі. Конструкція має на увазі подачу сировини будь-якого типу на розподільну систему, після чого продукт надходить в сектор ваг, а вже після, при необхідності, безпосередньо переміщається на лінію упаковки. Відзначимо, що ряд агрегатів успішно працюють і з замороженою продукцією, наприклад: риба, м'ясо, креветка і ін.

Доставка замовленого обладнання виконується по всій території України. Фахівці компанії можуть встановити будь-який механізм на Вашу виробничу лінію, а також провести йому сервісне обслуговування з будь-якого запиту споживача.

Якщо Ви не знаєте, яку модель обладнання вибрати, наші співробітники зможуть підказати і проконсультувати, який механізм стане найбільш підходящим варіантом саме для Вашого виробничого напрямку, згідно з усіма потребам і функціональним потребам.

Використовуйте тільки найкращі вагові агрегати тамашини для наповнення мішків , підвищуйте продуктивність своєї діяльності разом з нашими інноваційними пристроями.