Сортування

Пропонуємо оптичне та електронне, механічне сортувальне обладнання для фруктів та овочів (коренеплодів, цибулин, перцю). За допомогою такої техніки можна проводити калібрування та сортування плодів, прибирати відбраковані частини. Ми працюємо з провідними виробниками з Європи, включаючи такі фірми: Marcelissen (Нідерланди), Maf Roda і Dubrulle (Франція), Skals (Данія).

Види сортувального обладнання

Пропонуючи купити машини для сортування, ми прагнемо охопити абсолютно весь асортимент.  Тому в каталозі представлено обладнання, що підходить для сортування картоплі, цибулі, яблук, різних коренеплодів, солодкого перцю, персика, моркви, черешні, лохини і так далі. Деякі машини можна назвати універсальними, оскільки вони відмінно справляються з різними круглими коренеплодами та фруктами. Але більшість все ж вузькоспеціалізовані та використовуються там, де через конвеєр проходить великий обсяг однотипної продукції. Наприклад:

  • Оптичний з подвійним скануванням. Така сортувальна машина для овочів визначає відразу чотири характеристики: розмір, форму, колір, а також наявність візуальних дефектів.
  • Ковшовий сортувальник. Ця машина для сортування фруктів підходить для яблук та цитрусових ( переважно, вона використовується для апельсинів).
  • Біконічний сортувальник, що допомагає відокремлювати яблука та цитрусові відразу за двома параметрами - вага та об'єм. Може поставлятися з фасувальною машиною, тобто фрукти будуть відразу зсипатися в сітку, кошик, пакет.

Якщо мова йде про універсальні машини, то вони можуть "переналаштовуватися" та працювати з різними типами овочів. Наприклад, одна й та ж техніка може працювати з паприкою, з баклажанами та кабачками, з селерою, морквою і так далі. Якщо мова йде про універсальні автоматичні лінії, то вони розраховані на круглі плоди. Це можуть бути нектарини, персики, ківі, цибуля, томати, цитрусові, яблука.

Також розрізняють механічні сортувальники. Вони зважують в декількох точках, а також пропускають коренеплоди через "сито". Як правило, таким чином сортують картоплю, яблука та цибулю.

Переваги придбання сортувальних машин у нас

Ми пропонуємо повноцінні сортувальні лінії, які дозволяють калібрувати коренеплоди, фрукти та овочі за різними ознаками - наприклад, по відсутності візуальних дефектів, за розміром, по вазі й так далі.По кожній з машин, доступних до замовлення, в каталозі наведена вичерпна інформація про особливості та характеристики.

ГК "Новітні технології" постачає на український ринок якісне обладнання для харчових виробництв, сільськогосподарських та заготівельних підприємств. Ми співпрацюємо тільки з тими виробниками, які широко відомі на світовому ринку. Обладнання постачається нове, в повній комплектації (у базовій або розширеній, якщо така можливість передбачена постачальником), з обов'язковою офіційною гарантією. З нами співпрацюють великі компанії, так як ми готові запропонувати вигідні умови.

Для замовлення сортувального обладнання досить вибрати модель з відповідної групи (механічного або оптичного типу). На сторінці товару Ви можете залишити нам заявку для покупки або уточнити ціну. Також ви можете зв'язатися з нашими консультантами телефоном та уточнити всі питання, що цікавлять Вас. Під час оформлення замовлення узгодимо також терміни доставки.