• Зважуюча машина Upmatic 2309

Зважуюча машина Upmatic 2309

З управлінням для зважування харчових та нехарчових продуктів дрібної і великої фракції

Виробник:
UPMANN (Німеччина)
Тип продукції
Картопля
Морква
Селера
Томати
Цибуля
Яблука
Еще не оценено Написати відгук

Діапазон зважування залежить від продукту і охоплює всі порції від 1,0 кг до 25 кг. Порції вагою від 15 кг видаються за допомогою декількох подач - зважування без втрат.

Upmatic 2309 характеризується високою точністю та швидкістю.


Подаючий транспортер доставляє продукти в розподільчу систему,звідки вони надходять в дев'ять великих каналів, а по ним - безпосередньо під зважуючі головки. Високопродуктивний комп'ютер за кілька мілісекунд визначає задану вагу, видаючи необхідну порцію продуктів. Потім стрічковий транспортер доставляє порцію продуктів на відповідну пакувальну машину.


Машина Upmatic 2309 відрізняється надзвичайною надійністю, мінімальними похибками при зважуванні і дійсно високою продуктивністю.


Upmatic 2309 - це дійсно універсальна  машина, яка відмінно підходить для харчових та нехарчових продуктів дрібної та великої фракції, таких як цибуля, картопля, горіхи, морква (в тому числі нарізана), салат, терта селера, брюссельська капуста, солодощі і навіть таких продуктів, як риба або креветки (свіжі і глибоко заморожені).


За рахунок застосування програм, адаптованих під  продукти котрі пакуються, завжди забезпечується високий темп роботи та зберігається максимальна простота управління.

Text Block

Text block body.


Написати відгук
Зважуюча машина Upmatic 2309