Wyma (Нова Зеландія)

Компанія пропонує широкий асортимент обладнання для мийки, обробки, калібрування та пакування овочів та фруктів. Wyma також пропонує повні лінії для пакувальних цехів.

Протягом останніх двох десятиліть компанія Wyma допомагає клієнтам отримати максимальний прибуток з продуктів.

Компанія Wyma може допомогти будь-якому клієнту:
делікатно приймати продукти з поля та завантажувати їх на лінію для сухої, водної обробки, попередньої або остаточної упаковки мити та полірувати або сортувати продукти впаковувати продукти та підготувати їх до реалізації

Ми також можемо розробити та виговити повну лінію для миття, попередньої та остаточної упаковки й встановити / ввести її в експлуатацію в будь-якій точці світу.

Якщо Ви хочете поліпшити товарний вигляд продуктів та отримати більшу виручку, ми можемо запропонувати Вам економічні, інноваційні та довговічні машини.

Наші методи
Ми використовуємо передові технології тривимірного проектування CAD на всіх етапах розробки проектів. Ми виробляємо товари тільки у відповідність з найвищими стандартами якості. Ми працюємо з цілим рядом будівельних матеріалів від м'якої або оцинкованої сталі та до нержавіючої сталі, що гарантує високу зносостійкість машин.