• Замочувач з відокремлювачем каменів

Замочувач з відокремлювачем каменів

Водний бункер Wyma з замочуванням, відділенням каменів і попередніми промиванням.

Виробник:
Wyma (Нова Зеландія)
Тип продукції:
Картопля, буряк, селера
Морква
5/5 (1 відгуків) Написати відгук

Може працювати з картоплею, морквою та іншими коренеплодами.

Водний бункер з віддільником каменів значно покращує якість очищення продуктів на наступних вузлах обробної лінії, а також видаляє камені і грудки землі. При обробці брудних продуктів водний бункер працює як замочувач і резервуар для збору бруду / сміття, запобігаючи транспортування бруду (за допомогою продуктів) на інші вузли лінії.

Водний бункер з віддільником каменів може приймати брудні і чисті продукти, а також дозволяє швидко перекидати продукти з контейнера або іншого пристрою, не пошкоджуючи їх.

У водному бункері можна також акумулювати значну кількість продуктів, не побоюючись пошкодити їх, так як у воді продукти важать мало (за рахунок того, що їх питома вага майже така ж, як питома вага води).

Попереднє замочування в поєднанні з поліруванням дозволяє домогтися найкращого очищення продуктів.




Пропонуємо повний спектр послуг із сервісного обслуговування обладнання для пакування, сортування та обробки овочів, фруктів та продуктів харчування.

Пропонуємо повний спектр послуг із сервісного обслуговування обладнання для пакування, сортування та обробки овочів, фруктів та продуктів харчування.
Фахівці нашої компанії пройшли підготовку на заводах Іспанії, Франції, Данії, Португалії, Німеччини, що дозволяє надавати нашим клієнтам професійне обслуговування, що включає технічні консультації, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійний і післягарантійний сервіс, навчання персоналу компанії-замовника, ремонт обладнання та постачання запчастин.

Ми гарантуємо Вам кваліфікований підбір технології, обладнання та витратних матеріалів, що підходить саме для Вашої продукції.

Написати відгук
Замочувач з відокремлювачем каменів