Передпродажна підготовка продуктів


Барабанна мийна машина
Wyma (Нова Зеландія)
Гідроохолоджувач WYMA
Wyma (Нова Зеландія)
Полірувальник Wyma V4 Series
Wyma (Нова Зеландія)

Поставляємо європейське обладнання для передпродажної підготовки овочів і фруктів. У ГК "Новітні технології" ви можете придбати як окремі машини, так і повноцінні автоматизовані комплексні лінії, де кількість ручної праці мінімізовано. Працюємо тільки з технікою європейського виробництва. Так, готові запропонувати вам першокласне обладнання з тривалою гарантією від Dubrulle і Maf Roda (Франція), Marcelissen, Eqraft і Jongejans (Нідерланди), Skals (Данія). Є також обладнання від Wyma (Нова Зеландія).


За допомогою таких машин ви зможете забезпечити повноцінну передпродажну підготовку для цибулі, редису, картоплі, моркви, буряка, топінамбура та інших коренеплодів. Допоможемо підібрати техніку для створення лінії, що підходить до ваших умов і продукції.

Навіщо потрібна передпродажна підготовка?

Обладнання з категорії "для передпродажної підготовки" може виконувати такі функції:

  • прийом овочів і коренеплодів незалежно від способу їх зберігання, тобто з контейнерів, при зберіганні навалом, або в мішках;

  • сухе очищення від ґрунту або видалення пилу, для того, щоб овочі відрізнялися більш високим товарним виглядом;

  • мийка, полірування, шліфування і сушка (як окремі елементи обладнання або як частина автоматизованого комплексу) для того, щоб овочі і коренеплоди поставлялися митими і набували максимальну привабливість для покупця;

  • обрізка бадилля або видалення хвостиків (наприклад, актуально для моркви і цибулі);

  • калібрування за розміром, фасування і упаковка.

Таке обладнання дозволяє поліпшити товарні властивості сільськогосподарської продукції (овочів, фруктів, коренеплодів). Сировина, що поставляється, може бути очищена, відкалібрована та упакована. Такі овочі та фрукти користуються великим купівельним попитом. Крім того, вони можуть продаватися дорожче, так що витрати на придбання та утримання подібного обладнання з плином часу окупаються.

Яке обладнання використовується найчастіше?

Ми поставляємо відповідне обладнання та комплексні лінії як для сільськогосподарських підприємств, безпосередньо збирачів і заготівельників сировини, так і для торгових мереж.


Якщо ви формуєте лінію, то потрібно передбачити, яким чином овочі і фрукти будуть в неї потрапляти. Тому першим обладнанням тут може стати перекидач контейнерів. Після цього зазвичай встановлюється вузол очищення продукту від землі і піску. Це дозволяє уникнути зайвого навантаження на вузли машин мийки та сортування, які будуть встановлені наступними.


Машини для миття підбираються індивідуально — в залежності від того, якої продукції буде найбільше на лінії. Але є й універсальні рішення, здатні працювати з різними ступенями забрудненості.


На останньому етапі в лінії вбудовуються машини для сортування, калібрування і упаковки. За діючими в нас стандартами, сільськогосподарська продукція (овочі) після цих операцій може відноситися до екстра-класу, що істотно збільшує її вартість.