Бункера

Бункери накопичувальні, прийомні і розвантажувальні необхідні на виробництві для швидкого переміщення і накопичення продукції.


Дані установки можуть розміщуватися і функціонувати на будь-яких майданчиках і служать помічниками, як для великих виробництв, так і для дрібних фірм, що зберігають і реалізують коренеплоди, овочі і інші продукти.

Бункери - накопичувальні, прийомні і розвантажувальні

Приймальні агрегати виконують прийом продуктів з транспортерів або ємностей з подальшим пересуванням їх на сортування, миття переробку і пряму упаковку. Такі механізми успішно можуть служити проміжною ланкою для накопичувального бункера, купити який можна за доступною ціною. 

Прийомні установки відрізняються:

  • Регулюванням швидкості подачі продуктів.
  • Підбором висоти прийому продуктів.
  • Зручним і функціональним завантаженням.

Розвантажувальний бункер, купити який можна за прийнятною вартістю, згідно своїми виробничими характеристиками, виконує прийом овочів і коренеплодів з причепів вантажних машин і самоскидів. 

Де придбати апарати накопичувальні, прийомні і розвантажувальні

Бункери для овочів від світових виробників сучасної аграрної техніки успішно реалізує компанія «Новітні технології» з доставкою товару в будь-яку точку України. Представлені механізми високо надійні, практичні і відрізняються прекрасною продуктивністю. Співробітники фірми готові надати послуги з монтажу обладнання та його гарантійного або сервісного обслуговування.