Marcelissen (Голандія)

Компанія спеціалізується на виробництві обладнання для ліній обробки, переробки та транспортування картоплі, інших овочів та фруктів.

У 1950 році Marcelissen почала займатися розробкою та виробництвом машин для обробки картоплі та стали справжнім професіоналом в цій області.

З 2000 року компанія також почала спеціалізуватися на обладнанні для моркви. Досвід в сфері обробки картоплі та інвестиції в розробку нових машин дозволили створити цілу лінійку обладнання для моркви. Це машини останнього покоління, що виконують різні завдання та розраховані на різну продуктивність, але, найголовніше, що ідеально підходять для ефективної переробки Ваших продуктів.

Крім розробки і виробництва машин компанія також може допомогти Вам професійними консультаціями. Фахівці компанії розуміють специфіку Вашого виробничого процесу і Ваші завдання, і ми впевнені, що наш досвід допоможе нам з Вами знайти оптимальне для Вас рішення. Працюючи з картоплею та морквою, ми швидко усвідомили, що наші машини дуже універсальні і, з невеликими допрацюваннями, можуть використовуватися практично для всіх овочів та фруктів.

Компанія постійно розширює асортимент, і нині наші машини можуть обробляти найрізноманітніші продукти, такі як цукіні, огірки, цибуля, селера, фісташки й томати. Якщо ми не перерахували Ваш продукт, Ви все одно можете до нас звернутися. Ми будемо щасливі прийняти новий виклик та розробити ідеальну техніку для Вас.