• Машина для нарізки картоплі фрі і скибочок Slitmaster SL

Машина для нарізки картоплі фрі і скибочок Slitmaster SL

Модель «Slitmaster SL» для нарізки картоплі фрі і картопляних скибочок

Виробник:
Marcelissen (Голандія)
Тип продукції
Картопля
5/5 (2 відгуків) Написати відгук
Голландська машинка для нарізки картоплі фрі «Slitmaster SL» від Marcelissen може використовуватися в закладах громадського харчування з великим потоком клієнтів або для підприємств по виробництву напівфабрикатів під HoReCa. 

З чого складається прилад?

Пропонована машинка для нарізки картоплі включає три основних конструкційних елемента. Це:
  • завантажувальний жолоб, через який подаються очищені коренеплоди;
  • ротор, що допомагає проштовхувати картопляні бульби до ріжучого інструменту;
  • безпосередньо ножовий механізм: обертові ножі розрізають картоплю на палички, а стаціонарний нерухомий (фіксований) розрізає на часточки або скибочки у вигляді дисків.
Основні компоненти завантажувального лотка виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304 (після піскоструйної обробки), а ротор виконаний з алюмінієвого сплаву з покриттям. В конструкції також передбачена можливість подачі холодної води. Це важливо для змивання крохмалю з ножових роликів. Крім того, прісна холодна вода використовується в цьому пристосуванні для змащення підшипників. Її витрата для такого обладнання становить 0,5 м3 на годину. Потрібно враховувати, що набір ножових роликів, тобто ріжучий блок, не входить в стандартну поставку обладнання. Його потрібно замовляти окремо. 

Основні функції

Така машинка для картоплі фрі дозволяє одержувати диски, палички або скибочки. При цьому усі шматочки будуть однакового розміру, а значить, будуть акуратно та гарно виглядати при подачі. Ця машина для нарізки картоплі фрі також називається "стружколомом". Вона володіє великою продуктивністю і може переробляти до 3500 кілограм коренеплодів на годину. При цьому діаметр картоплі повинен бути 80 мм максимум. Устаткування працює з безперервною подачею бульб. 

Завантажена картопля досягає ротора, який подає продукти на ніж для нарізки скибочок. Великі скибочки проходять через ролик з ножами, де обертові ножі нарізають продукт на картоплю фрі або дрібні картопляні скибочки. Для змивання крохмалю потрібне використання свіжої води в процесі нарізки. 

 

Продуктивність: до 3500 кг / год.


Ролик з ножами в комплект поставки не входить. Його необхідно замовляти окремо.

Text Block

Text block body.Написати відгук
Машина для нарізки картоплі фрі і скибочок Slitmaster SL