Машини для нарізки овочів і фруктів

Чи не рідкість, коли виробничий процес потребує обладнанні для нарізки овочів або фруктів. Наша компанія «Новітні технології» займається реалізацією машин для нарізок від самих різніх віробніків.

Устаткування для різання овочів

Представлене обладнання відрізняється:

  • Високою продуктивністю;
  • Довговічністю;
  • Простотою в установці та експлуатації;
  • Прийнятною вартістю.

На нашому сайті можна купити машини для нарізки ягід, фруктів і овочів, ознайомившись перед цим з усіма характеристиками пристрою і його безпосереднім призначенням. Так кожен клієнт може підібрати для себе найбільш підходящу систему подрібнення продуктів, цілком задовольняла усі його виробничим і іншого типу потребам. Відзначимо, що менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять і розгорнуто проконсультують по будь-якій з представлених моделей машин подрібнення.

Принцип роботи систем для різання продуктів

Дані установки можуть складатися з декількох базових деталей, наприклад: це подаючий транспортер, який безпосередньо переміщує продукт на робочу зону апарату, роликовою стрічкою, де овочі і фрукти позиціонуються під потрібним для подрібнення кутом і ріжучої секції. В першу чергу продукт потрапляє на робочу зону, а вже після, в кінці роликового зони подрібнюється встановленими ножами.

Відзначимо, що наша компанія доставляє машини для різання в будь-яку точку України після безпосереднього замовлення системи. При необхідності, фахівці фірми готові виконати монтаж обладнання переробки та нарізки з його подальшим сервісним обслуговуванням.