• Платформа для збору фруктів Technofruit CF - 110

Платформа для збору фруктів Technofruit CF - 110

Комбайн для збору фруктів між рядами від 3,60 до 4,50 м. та висотою дерев до 3,80 м.

Виробник:
Frumaco (Італія)
Тип продукції
Яблука
Еще не оценено Написати відгук

Багатофункціональна самохідна платформа має широкий спектр стандартного устаткування для збору фруктів та яблук, включаючи автоматичний трейлер і повітряний компресор під 6-8 ножиць для обрізки гілок.


За допомогою CF 110 можна виконувати безліч сезонних робіт. Комбайн оснащений чотирициліндровим дизельним мотором і досягає швидкості 18 км /г. Чотири великих бічних платформи (1,38 х 0,40 м) дають робочим максимальну зручність для збору фруктів та яблук.


Найвища якість, що відрізняє всі самохідні платформи серії ТECNOFRUIT, та простота управління, роблять машини ідеальними для великих фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств.

Машина для збору врожаю призначена для посадок з відстанню між рядами від 3,60 до 4,50 метрів і висотою дерев до 3,80 метрів. Багатофункціональна машина має широкий спектр стандартного устаткування, включаючи автоматичний трейлер і повітряний компресор для 6-8 ножиць для обрізки гілок. За допомогою CF 110 можна  виконувати безліч сезонних робіт. Машина оснащена чотирициліндровим дизельним мотором, досягає швидкості 18 км/г. Чотири великих бічних платформи (1,38 х 0,40 м) дарують робочим максимальну зручність рухів. Найвища якість, що відрізняє всі машини серії TECNOFRUIT, та простота управління роблять наші машини ідеальними партнерами для великих компаній.

Text Block

Text block body.Написати відгук
Платформа для збору фруктів Technofruit CF - 110