• Автоматичний трейлер для ящиків

Автоматичний трейлер для ящиків

Автоматичний трейлер під платформу ТECNOFRUIT для збору фруктів і яблук

Виробник:
Frumaco (Італія)
Тип продукції
Цитрусові
Яблука
Еще не оценено Написати відгук

П'ять гідравлічних функцій автоматичного трейлера для ящиків та контейнерів:

транспортування порожніх контейнерів для фруктів і яблук на верхній частині трейлера за допомогою ланцюгів,

підйом порожніх контейнерів,

спуск наповнених контейнерів на землю і гідравлічне управління.


Засоби управління знаходиться з боку від водія та дозволяє швидко змінювати наповнений контейнер порожнім.


Трейлер може перевозити до 16 порожніх і до 3 наповнених контейнерів. Більш того, гідравлічне управління задніх коліс трейлера дозволяє йому точно слідувати за машиною і робить радіус повороту мінімальним.


Допомога в заміні контейнерів полегшує роботу оператора: ця операція не виснажує, не є небезпечною і дуже швидка - зміну можна зробити менш, ніж за 20 секунд.

Автоматичний трейлер робить систему TECNOFRUIT повністю досконалою. В нього є п'ять гідравлічних функцій: транспортування порожніх контейнерів для фруктів на верхній частині трейлера за допомогою ланцюгів, підйом порожніх контейнерів, спуск наповнених контейнерів на землю і гідравлічне управління. Засоби управління знаходяться з боку від водія та дозволяють швидко замінювати наповнений контейнер порожнім. Трейлер може перевозити до 16 порожніх і до 3 наповнених контейнерів. Більш того, гідравлічне управління задніх коліс трейлера дозволяє йому точно слідувати за машиною та робить радіус повороту мінімальним. Допомога в заміні контейнерів полегшує роботу оператора: ця операція не виснажує, не є небезпечною і дуже швидка - зміну можна зробити менш, ніж за 20 секунд.

Text Block

Text block body.
Написати відгук
Автоматичний трейлер для ящиків