Ящики пластикові для овочів

Здоровий спосіб життя і здорове харчування набирає все більше і більше популярності у всьому світі. І це не дивно, адже хто відмовиться мати хорошу зовнішність і здоров'я. При таких умовах більш затребуваними стали пластикові ящики. Давайте розглянемо чому. Щоб доставити швидко і якісно продовольство, його слід перевозити в надійних ящиках. Раніше для цих цілей служили дерев'яні ящики, вони безумовно екологічні, проте далекі від ідеалу. Досить відомі, що деревина може загнивати, через це ящики перестають бути міцними, до того ж гниття надає дуже поганий вплив на продукти. Так звана чорна цвіль дуже згубно впливає на здоров'я.

З формуванням сучасних досягнень на ринках став лідирувати інший тип ємності для сировини - пластикові ящики, що гармонійно підходять усім встановленим концепціям комерційної системи. Такі ящики значно зручніше і витривалішими ніж їх брати - деревина та картон. Пластик вважається наймолодшим сировиною в серед всіх видів упаковки. Пластмасу винайшли в ХIХ столітті, але використовували її зовсім для інших функцій, в основному для військових потреб. Пластикові ящики в тому форматі в якому ми знаємо їх зараз, з'явилися всього 50-60 років тому.

Переваги пластикових ящиків

Переваги у використанні пластмасових ящиків для овочів.


Перфорація. Як правило ящики для продуктів харчування створюють не цельними, а сітчастими тобто перфорованими. Це означає, що фрукти, зелень, інші продукти не "задихнутися". Через отвори ящика буде проходити повітря, який так необхідний свіжим овочам і фруктам.

Пластикові ящики не гниють, не пліснявіють, не поглинають сторонні аромати, при цьому просто миються і неодноразово використовуються не приносячи жодних пошкоджень продукції.

Міцна основа ящиків дозволять транспортувати продукцію в цілісності й схоронності.

Тривалий термін використання пластмасових ящиків дозволяє істотно скоротити витрати на транспортування.

Зручна конструкція ящиків дозволяє герметично зберігати продукти під час транспортування або на складі.

Екологічність. Пластикові ящики робляться виключно за допомогою сертифікованого первинної сировини, тому у них немає взагалі токсичних випарів навіть при різкій зміні температури. Погодьтеся це суттєвий плюс на користь покупки саме пластикових ящиків.

Зручність. У всіх пластикових ящиках є ручки, це дозволяє комфортно їх переносити і складати.

Дизайн. Ящики бувають різного забарвлення. Красива яскрава розфарбування на тлі овочів або фруктів буде не тільки ідеально викликати інтерес у покупців, а й просто дарувати всім гарний настрій.

Тривале зберігання

Правильно підібрані ящики забезпечать більш тривалий і якісне зберігання продуктов.Необходімо звернути свою увагу на вибір пластикових ящиків. Адже від правильності вибору буде залежати дуже багато чого. Наприклад, якщо Вам необхідно перевезти овочі або фрукти-тоді слід купити пластикові ящики які дадуть можливість продуктам "дихати". А якщо Ви плануєте транспортування м'ясних виробів-Вам краще купити пластмасові ящікі- суцільні. Невідповідний дизайн ящиків також може стати перешкодою, наприклад зайняти більше місця, що спричинить за собою витрати на транспортування. Погодьтеся, ці моменти навряд чи стануть приємними. Тому поставтеся відповідально до підбору пластикових ящіков.Менеджери нашого інтернет-магазину з задоволенням допоможуть Вам визначиться і купити пластикові ящики, які максимально підійдуть для конкретно Вашої ситуації. Телефонуйте, пишіть, будемо раді Вам допомогти.