Тара для зберігання і транспортування

Якість, надійність тари для транспортування, і інші характеристики даних виробів безпосередньо впливають на успішність процесу перевезення в них продуктів, а також на збереження їх цілісності і інші властивості. Адже такого роду вантажі відносять до категорії швидкопсувних, що тягне за собою ряд особливих вимог до ящиків для їх перевезення.

Ящики для зберігання і транспортування: характеристики і особливості конструкцій

Різна високоякісна тара для зберігання і перевезення фруктів / овочів / коренеплодів / ягід представлена ​​в асортименті продукції компанії «Новітні технології», що займається реалізацією обладнання та супутніх товарів від кращих зарубіжних і вітчизняних фірм-виробників.


Реалізовані компанією вироби виконані з високоякісного пластику та інших матеріалів, що забезпечують успішну транспортування / зберігання вантажу будь-якого характеру. Високоміцна тара для перевезення продуктів завдяки конструктивним особливостям, легко складається одна на іншу, що дозволяє перевозити великі обсяги продукції без ризику її пошкодження. Контейнери для зберігання фруктів на складах і холодильниках представлені в класичному вигляді і складаються (Смарт бокси), що зручно при зберіганні їх в міжсезоння, а також доставки продукції з наступним поверненням тари.


Є спеціальні ящики для перевезення м'яса та хлібобулочних виробів.


Доставка замовленої тари для транспортування овочів / фруктів і інших продуктів можлива в будь-яку територію Західної України в найкоротші терміни. Всі вироби доступні за вартістю, надійні і стійкі, як до атмосферних впливів ззовні, так і до різних механічних пошкоджень.