Пакувальні матеріали

Надійне та зручне пакування продуктів харчування, овочів та фруктів в плівку, мішки, сітку та лотки від відомих європейських виробників.

Пакування овочів, фруктів, ягід та іншої продукції

У розділі представлені різні види пакування, що використовуються в ручному, напівавтоматичному або автоматичному процесі пакування овочів, фруктів, ягід, а також іншої продукції. 

Матеріали для пакування харчових продуктів повинні в обов'язковому порядку відрізнятися високою якістю та виготовлятися виключно з гігієнічно безпечної сировини! Тому усі пакувальні та витратні матеріали виконані з компонентів високої якості, застосовані для пакування більшості овочів, фруктів, ягід та іншої продукції, відповідають міжнародним нормам та стандартам якості. 

Пакувальні матеріали: купити матеріали для пакування продуктів харчування

В цілому матеріали для пакування дозволяють продовжити термін вживання харчових продуктів, зробити загальний вид товару більш оригінальним та цікавим для споживача. Саме тому компанії-виробники пропонують таку різноманітність даної сировини, включаючи їх кольорові гами, розміри та форми. Таким чином, кожен може підібрати максимально відповідний для себе асортимент пакувальних матеріалів, які підходять саме для його виробленої або реалізованої продукції. 

Пакувальні та витратні матеріали для пакування овочів та фруктів за вартістю цілком доступні, що Ви можете дізнатися в  відділі продажів.


Доставка

 

Постачання пакувальних витратних матеріалів, обладнання та комплектуючих здійснюються в обумовлені терміни в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Суми, Черкаси, Чернігів, Рівне, Ужгород, Житомир, Полтава, Кропивницький, Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Чернівці, Одеса , Херсон, Миколаїв, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк та інші міста.