Стретч-плівка

Плівка для харчових продуктів призначена для пакування всіляких товарів харчового та не харчового характеру і застосовується в харчовій промисловості, підприємствах громадського харчування, роздрібної торгівлі. З її допомогою виконується якісне і надійне пакування продуктів для їх подальшої реалізації або зберігання в певних умовах.

Де купити стрейч плівку

Фірма «Новітні технології» пропонує купити стрейч плівка оптом і в роздріб за доступною вартістю для використання на виробництві будь-якого призначення.


Реалізований товар дозволяє забезпечити продукту:


Більш тривалий термін зберігання;

Захист від негативних впливів ззовні;

Збереження свіжості і інших найважливіших якостей;

Прийнятний і привабливий товарний вигляд.

Одночасно стретч плівка ПВХ дозволяє запобігати утворенню конденсату всередині будь-якої коробки, а також випускати з неї пар і вуглекислий газ. Саме тому продукція під таким матеріалом не втрачає своїх якостей, які не запревает, що вкрай важливо, наприклад, для будь-якої випічки і хлібобулочних виробів.


Також харчова плівка, купити яку можна за лояльною вартості, володіє високим зчепленням між шарами обгортання, що максимально спрощує процес її використання і дозволяє економно витрачати матеріал при упаковці продукту.


Доставка стретч плівка виконується максимально швидко в будь-яке місто (передмістя, селище) країни. За додатково інформацією клієнт може звернутися до кваліфікованих співробітників компанії.