Купити пакувальну плівку в компанії «Новітні технології»


Пакувальна плівка залишається універсальним матеріалом для пакування матеріалів та продуктів як у побуті, так і промислових масштабах. Вона має чудові бар’єрні властивості, стійка до проколювання та впливу температур у широкому діапазоні, не електризується, полегшуючи використання. Плівка, що поставляється в рулонах, займає небагато місця, забезпечуючи просту та безпроблемну експлуатацію, а завдяки тому, що матеріал повністю прозорий, ви можете відслідковувати стан предметів та речовин всередині пакування.

Купити пакувальну плівку за вигідною вартістю можна з допомогою компанії «Новітні технології». Ми пропонуємо продукцію для пакування в різних форматах, з якими можна ознайомитися в каталозі. Реалізується пакувальна плівка, вироблена із безпечних, нетоксичних матеріалів. Менеджери оперативно оформлять замовлення та організують відправлення до будь-якого населеного пункту України.

Плівка пакувальна: властивості та переваги застосування

Стрейч-стрічка, як можна зрозуміти з назви, має значну здатність розтягуватися та стягуватися, що надає ряд переваг у промисловому використанні. Завдяки цьому товар надійно захищений від зовнішніх впливів, механічних пошкоджень, забруднень тощо. Саме такий матеріал широко застосовують у пакуванні, з його допомогою легко фасувати, зберігати та транспортувати різного роду продукцію. Плівка випускається у вигляді змотаного в рулон полотна лінійного поліетилену низької щільності.

У чому переваги пакувального матеріалу із прозорої плівки?

  • Стійкість до з’єднань жирів. Це робить плівку незамінною у галузях та на підприємствах, пов’язаних із фасуванням жиромістких продуктів та речовин;

  • Нечутливість до широкого діапазону температур та властивість тривалий час зберігати прозорість. Це забезпечує високу практичність (можна відслідковувати стан продукції) та естетичність фасованих товарів;

  • Плівка, обгорнута навколо продукту, попереджує утворення конденсату. Завдяки цьому можна фасувати продукти високої температури, не чекаючи повного остигання;

  • Матеріал достатньо клейкий завдяки герметичному стану. Щоб розмотати його, потрібно прикласти зусилля, самовільне розмотування виключено.

Високий захист від ударів та руйнування цілісності забезпечує пакувальна плівка із бульбашками. Вона пом’якшує удари при падінні предмету, створюючи повітряний шар за рахунок пухирців на поверхні.

Пакувальна плівка: що можна замовити у нас?

Ми пропонуємо обрати та купити плівку пакувальну для харчової галузі, сільського господарства, промисловості, представлену:

  • Пакетом поліетиленовим запаяним;

  • Пакетом зі скотчем чи кліпсою;

  • Пакувальною харчовою плівкою ПВХ.

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам чи скористайтеся формою на сайті. Компанія «Новітні технології» надає вигідні умови співпраці для оптових замовників та гарантує своєчасну доставку.