Технічні характеристики лінії від ГК «Новітні технології» для Kelstons orchard

Технічні характеристики лінії від ГК «Новітні технології» для Kelstons orchard />

Поки наші спеціалісти ГК «Новітні технології» продовжують роботу над своїм другим об’єктом у Новій Зеландії, ми трохи піднімемо завісу таємниці та більше розкажемо про саму лінію. Отже поговоримо про її характеристики та особливості.

Нагадаємо, що наразі наші фахівці займаються монтажем лінії для яблук у м. Хейстингс на  замовлення компанії Kelstons orchard. Концепція цієї лінії була розроблена фахівцями MAF Roda з урахуванням побажань клієнта, а ось монтажем лінії займаються спеціалісти з України.

Основні функції і характеристики лінії:

 • вивантаження фруктів з контейнерів у воду за допомогою автоматичного робота DIR (Destack, Immerse, Restack). Продуктивність - до 60 контейнерів на годину.
 • видалення листя та інших домішок в окремий контейнер
 • візуальний огляд фруктів робочими і видалення зіпсованих
 • мийка фруктів свіжою водою, полірування м'якими щітками і сушка в модульній щіточной машині
 • попереднє сортування фруктів та виявлення дефектів за допомогою 6-лінійної сортувальної машини POMONE, оснащеної оптичним модулем GLOBALSCAN 7 (одна з останніх і найбільш технологічних розробок компанії Maf Roda). Продуктивність 6-лінійної машини становить 2340 фруктів на хвилину (при заповненні чаш сортувальника на 65%)
 • можливість подачі фруктів 2 сорту, а також фруктів нестандартного розміру (дуже дрібних або занадто великих) в контейнери. Для цього передбачено 3 подвійних наповнювачів контейнерів.
 • другий етап сортування фруктів за допомогою 4-лінійної сортувальної машини POMONE, оснащеної оптичним модулем OPTISCAN (критерії сортування: колір, вага, діаметр, форма). Подача фруктів на 14 подвійних пакувальних столів
 • напівавтоматична упаковка фруктів в ящик з комірками або без них. Контроль ваги ящиків і наклейка етикетки з інформацією (тип продукту, вага, дата, штрих код тощо)
 • автоматична подача ящиків з фруктами в зону укладання на піддони
 • автоматична обв'язка піддонів з упакованою продукцією поліпропіленовою стрічкою для подальшого транспортування. Продуктивність - до 28 піддонів на годину.

Сортировочная линия MAF Roda

сортировочная линия MAF Roda

Читати по темі:
Фахівці ГК «Новітні технології» приступили до монтажу ще однієї лінії в Новій Зеландії

Збірка лінії сортування силами наших фахівців в Новій Зеландії
Спеціалістів групи компаній «Новітні технології» запрошено для монтажу сортувальних ліній у Новій Зеландії
Відрядження техніків до Нової Зеландії. Частина 1.

Спеціалісти групи компаній «Новітніх технологій» завершили роботи по проєкту DMS в Новій Зеландії