Фахівці ГК «Новітні технології» приступили до монтажу ще однієї лінії в Новій Зеландії

Фахівці ГК «Новітні технології» приступили до монтажу ще однієї лінії в Новій Зеландії />

23.09.2021

Після завершення роботи над першим об’єктом, спеціалісти ГК «Новітні Технології» успішно дісталися своєї другої локації – м. Хейстингс та вже приступити до роботи над виконанням замовлення компанії Kelstons orchard. 

«За мірками Нової Зеландії лінія, що ми наразі монтуємо, вважається доволі великою. Вона складається з трьох сортових машин. Наразі – тільки перши етап робіт, розстановка основного обладнання тощо», - діляться враженнями фахівці ГК «Новітні Технології».


За їх словами, на лінії встановлено Globalscan 7 - система зовнішнього аналізу, яка збирає і аналізує декілька кольорових та інфрачервоних зображень для кожного продукту, що обертається в полі зору камери, гарантуючи, що вироби сортуються відповідно до їх кольору, форми та зовнішньої якості. 


«В цьому випадку вона працює як попереднє сортування. Далі потік ділиться для пакування. Для цього використовується нова сортувальна лінія Maf Roda Pomon 4 з системою Оptiscan, оскільки всі недоліки було відсортовано попередньо», -  кажуть спеціалісти.При цьому фахівці ГК «Новітні Технології» до кожного проекту підходять гнучко та індивідуально. Зокрема, задля оптимізації витрат на даному об’єкті було вирішено використовувати стару сортувальну лінію клієнта, яку попередньо було модернізовано та інтегровано в загальну систему. Таким чином, максимально використовуються як ресурси, так й простір. 


«Наразі ми активно співпрацюємо з колегами з інших країн, не тільки з Нової Зеландії, але й, наприклад, з ПАР. Так, це цікавий досвід, але при цьому, працюємо злагоджено та активно. Можливо, це особливість компанії  Maf Roda, де всі професіонали і добре знають свою справу», - додають спеціалісти ГК «Новітні Технології».
 

ПО ТЕМІ
Спеціалісти групи компаній «Новітніх технологій» завершили роботи по проєкту DMS в Новій Зеландії
Відрядження техніків до Нової Зеландії. Частина 1.
Спеціалістів групи компаній «Новітні технології» запрошено для монтажу сортувальних ліній у Новій Зеландії
Фахівці ГК «Новітні технології» приступили до монтажу ще однієї лінії в Новій Зеландії
Збірка лінії сортування силами наших фахівців в Новій Зеландії