Компанія "Нові Технології" є офіційним представником європейської компанії Famag

Компанія "Нові Технології" є офіційним представником європейської компанії Famag />

08.04.2024

Famag

    Компанія "Нові Технології" є офіційним представником європейської компанії Famag, розширює лінійку Smart сітки для піддонів.

    Багаторічні дослідження, випробування та робота над удосконаленням продукції дозволили нам створити найміцнішу палетну сітку.  Ми створили кращу сітку на ринку для захисту продуктів EFFI-NET™, що транспортуються.  

   Сітка поєднує в собі сировину найвищої якості, передові технології та унікальний виробничий процес.  Це десятки тонких волокон, які у поєднанні утворюють найміцнішу сітку на ринку.  Завдяки своїй конструкції вона утримує вантаж у потрібному положенні.  EFFI-NET POWER PRO, EFFI-NET FLEXI PRO, EFFI_NET LITE та EFFI-NET WOOD, які мають міжнародний сертифікат BRC - це технологічно просунутий продукт, що забезпечує найкращу продуктивність.

    EFFI‑NET POWER PRO — наша найміцніша сітка, спеціально розроблена для палетування найважчих вантажів. Її довговічність забезпечує надійну роботу, стабілізацію та безпеку вантажу навіть при неодноразовому переміщення.

    Ця сітка є ідеальним рішенням для компаній, які приділяють особливу увагу міцності та надійності у процесі палетування. Вона відповідає найсуворішим галузевим стандартам та гарантує безперебійну роботу навіть у найскладніших логістичних умовах. EFFI-NET POWER PRO виготовлена із матеріалів найвищої якості з використанням новітніх технологій, що забезпечує її високу довговічність. Її використання призводить до ефективності та економії часу в процесі пакування та транспортування.

    EFFI‑NET FLEXI PRO — це професійна сітка для палетування спеціально призначена для вантажів неправильної форми. Сітка дозволяє ефективно та безпечно упаковувати товари різної форми.

   EFFI-NET FLEXI PRO відрізняється додаванням поліетилену низької щільності, що робить його надзвичайно гнучким. Ця унікальна особливість дозволяє розтягувати сітку до 30%, що особливо важливо під час палетування предметів різної форми. Після натягування сітки на вантаж матеріал контрольовано стискається, створюючи відповідний натяг. Цей процес призводить до рівномірного та надійного закріплення товарів на піддоні, забезпечуючи при цьому стабільність під час транспортування та зберігання.

    EFFI-NET LITE - це наша відповідь на зростаючі очікування клієнтів щодо економічного та екологічного балансу. Ця легка сітка була розроблена для досягнення високої міцності на розрив та одночасного зменшення ваги матеріалу.

    EFFI NET LITE екологічно безпечний, що обумовлено зменшенням кількості гранул, що використовуються під час виробництва. Крім того, ця сітка має більший рулон до 6000 метрів, що означає меншу необхідність поповнення матеріалу в машині. Це не тільки економічно ефективне рішення, а й стійкий вибір для компаній, які прагнуть знизити вплив на навколишнє середовище.

    EFFI-NET WOOD був спеціально створений для ефективної машинної або ручної палетизації деревини, яка часто зазнає впливу погодних умов на відкритих просторах. Завдяки такій дії ця сітка була збагачена УФ-стабілізатором, який ефективно захищає її від шкідливого впливу сонячних променів. Завдяки цьому рішенню він зберігає свою міцність і гнучкість, забезпечуючи тривале зберігання навіть без даху.

    EFFI-NET WOOD повністю стійкий до погодних умов, що змінюються, що призводить до значної економії при зберіганні деревини на відкритому повітрі. Довготривала стабільність та захист від погодних умов роблять його надійним рішенням. Можливість зберігання товарів на відкритому просторі позбавляє необхідності вкладати кошти в додаткову охорону або місця для зберігання.