Поліровка коренеплодів - надмірність чи можливість продати продукцію другого сорту за ціною першого?

Поліровка коренеплодів - надмірність чи можливість продати продукцію другого сорту за ціною першого? />

У зв'язку з появою на овочевому ринку мереж супер- та гіпермаркетів вітчизняним виробникам та постачальникам доводиться замислюватися над придбанням технологічного обладнання для пакування свіжих овочів, а також підготовки цих овочів до упаковки.

Важливе місце в технологічному процесі підготовки коренеплодів до упаковки  - це етап очищення,який складається з процесу відділення ґрунту, миття та полірування продукції. Особливу увагу слід звернути саме на процес миття та полірування продукції, що дозволяє значно збільшити обсяги продажів свіжої продукції, а також дає низку переваг у порівнянні з продукцією, вимитою традиційними методами. Українські виробники, які постійно стикаються із проблемою «важких», липких чорноземних ґрунтів, уже встигли переконатися в ефективності та необхідності щіткової полірувальної машини.

У середині 90-х компанія Wyma винайшла технологію обертових барабанних щіток («Vege-Polishing»). Спочатку полірувальник Vege-Polisher™ був розроблений для полірування новозеландської та австралійської моркви та картоплі, що експортуються на елітні ринки Японії та Гонконгу. На цих ринках презентація товарів та їх товарний вигляд є вирішальними чинниками під час продажу.

Дуже швидко стало зрозуміло, що полірувальник Vege-Polisher™ дає низку переваг виробникам, пакувальникам та споживачам. Завдяки цим перевагам полірувальник Vege Polisher™ є невід'ємною частиною ліній, що використовуються всіма пакувальними базами. Це призвело до дуже швидкого зростання світової популярності полірувальника Vege-Polisher™ виробництва Wyma, адже пакувальні основи буквально пожинають плоди цієї технології.

Компанія Wyma випускає полірувальник Vege-Polisher™ ось уже 10 років. І протягом усього цього часу вона постійно покращувала і вдосконалювала технологію. Сьогодні Wyma  пропонує системи для миття та полірування різноманітних продуктів, включаючи коренеплоди, горіхи та молюски. Компанія також пропонує системи для очищення коренеплодів від шкірки. Полірувальник Vege-Polisher™  виробництва Wyma – це система номер 1 у світі, яка може похвалитися найширшим спектром характеристик, опцій та надійності в роботі на ринку.

Полірувальники Vege-Polisher™ виробництва Wyma  зараз використовуються у 24 країнах: Україна, Франція, Німеччина, Південна Африка, Данія, Швейцарія, Іспанія, Ізраїль, Тайвань, США, Канада та ін.

Отже, чому слід вибрати полірувальник Vege-Polisher™?

Переваги, які полірувальник Vege-Polisher™ виробництва Wyma дає продуктам.

1. Миття та полірування моркви. Система розроблена для видалення поверхневої мембрани моркви та її полірування до «глибокого» блиску. Коли морква виставляється у вітрині супермаркету або у пластиковому пакеті через дні, навіть через тижні після миття, морква все ще виглядає вологою та свіжою. Традиційні методи миття не торкаються цієї мембрани, і в міру того, як вона висихає, вона стає матовою або «сріблястою», через що морква набуває «тьмяного» вигляду. Бакалійники та супермаркети часто повідомляють про значне зростання продажів моркви, вимитої за допомогою полірувальника Vege-Polisher™ виробництва Wyma, в порівнянні з морквою, вимитою традиційними методами, а це відображається у збільшенні доходів пакувальника.

2. Миття та полірування картоплі. Полірувальники Vege-Polisher™ видаляють бруд з очей та виїмок з-під стебел краще, ніж напірна вода, безбортове миття або стандартний барабан. Машина також видаляє розлучення від бруду, перешкоджає проростанню картоплі, появі різоктоніозу та деяких типів грибків, і в той же час є досить м'якою, щоб ідеально полірувати молоду картоплю з м'якою шкіркою. Машина також дуже ефективна для поліпшення товарного виду картоплі, що зберігається, щоб вона виглядала «молодше».

Дослідження та досвід роботи Vege-Polisher™ дозволяють виробляти досить жорсткі щітки, щоб повністю вимити та відполірувати продукт, але, водночас, досить м'які, щоб запобігти пошкодженню навіть ніжних молодих продуктів.

3. Миття та полірування пастернаку. Машина зробить поверхневий колір пастернаку яскраво білим і не пошкодить верхівку, ні сам пастернак. Пастернак такого кольору зберігається довше, ніж пастернак, вимитий традиційним способом. Полірування також очистить верхівку та очі. 

Можливість очищати моркву та картопля від шкірки. Компанія Wyma нещодавно випустила на ринок систему очищення моркви від шкірки або комбінацію очищення/полірування. Чищення від шкірки повністю виконується щітками та має значні переваги над чищенням за допомогою карборундових елементів:

4. Червоний буряк, ріпа, бруква, цукровий буряк, селера – полірувальник Vege Polisher™ підходить для всіх цих продуктів. Компанія Wyma має цілу низку щіток, придатних для всіх цих продуктів. Як колір, так і рівень очищення покращуються завдяки використанню цього процесу.

• Значно менше відходів і вищий рівень відновлення продукту. Зазвичай відсоток відходів становить 5-10% проти звичайними 20% для карборунда.
• Готовий продукт (після очищення щітками) виглядає набагато краще, ніж продукт, очищений за допомогою процесу, що використовує карборунд (тобто, на продуктах немає подряпин від карборунду).
• Термін зносу роликів значно перевищує термін зносу карборунду.

• Щодо порізаної та очищеної моркви маленького розміру, полірувальник Vege-Polisher™ від Wyma у поєднанні з Вашими карборундовими очисниками також може допомогти досягти «закруглених країв» і набагато вищого ступеня відновлення продукту, оскільки западини та очі будуть очищатися щітками, скорочуючи необхідність в агресивному чищенні за допомогою карборунду.

Компанія Wyma випускає полірувальник Vege-Polisher™ ось уже 10 років. І протягом усього цього часу вона постійно покращувала і вдосконалювала технологію. Сьогодні Wyma  пропонує системи для миття та полірування різноманітних продуктів, включаючи коренеплоди, горіхи та молюски. Компанія також пропонує системи для очищення коренеплодів від шкірки. Поліровщик Vege-Polisher™  виробництва Wyma – це система номер 1 у світі, яка може похвалитися найширшим спектром характеристик, опцій та надійності в роботі на ринку. Поліровщики Vege-Polisher™ виробництва Wyma   зараз використовуються у 24 країнах: Україна, Франція, Німеччина, Південна Африка, Данія, Швейцарія, Іспанія, Ізраїль, Тайвань, США, Канада та ін.

Переваги полірувальника Wyma для виробництва. 

1. Упаковується більший обсяг продуктів першого сорту в порівнянні зі стандартними мийками, оскільки полірування покращує товарний вигляд і видаляє мітки та плями, які не видаляються за допомогою інших мийок. По суті, полірувальник може дати можливість пакувальнику відновити деякі продукти, класифіковані як відходи, і перевести їх у клас, що продається; він також ефективний при переробці продуктів 2 сорту у перший сорт.

2. Збільшення ефективності пакувальних машин на моркві. Морква, вимита та відполірована за допомогою полірувальника Vege-Polisher™ виробництва Wyma, більш слизька, ніж морква, вимита звичайним методом. Це збільшує ефективність пакувального та зважувального обладнання. Деякі компанії повідомили про 15-20% збільшення продуктивності пакувального обладнання, що стало прямим наслідком використання полірувальника Vege-Polisher™ виробництва Wyma.

3. Низька витрата води. Зазвичай для полірувальника Vege-Polisher™ виробництва Wyma потрібно (10,000 – 18000 літрів на годину для лінії з продуктивністю 15 тонн на годину, за умови, що використовується тільки прісна вода. Якщо встановлена ​​система рециркуляції, витрата знижується на 80-90%).

4. Низькі витрати на технічне обслуговування. Незважаючи на умови, в яких експлуатується обладнання, великі дослідження та багато розробок гарантують тривалий термін експлуатації полірувальників Vege-Polisher™ виробництва Wyma. В результаті, машина Wyma є надзвичайно міцною і міцною, а витрати на технічне обслуговування низькі, якщо машина була правильно підібрана під умови клієнта.

Для мінімізації витрат на технічне обслуговування можна використовувати опції, такі як ущільнення підшипників, виготовлені на замовлення, або спеціальні підшипники, що не потребують технічного обслуговування, дистанційне змащення, армовані кевларові приводні ремені, посилена коробка передач і т.д.

Переваги досвіду та підтримки споживачів Wyma

1. Досвід, перевірена надійність, підтримка клієнтів. Компанія Wyma винайшла цю технологію та розробляла та вдосконалювала полірувальники Vege-Polisher™ протягом 10 років. Компанія Wyma маємо всесвітню мережу дилерів і запасних частин.

2. Wyma має провідну щіткову технологію.  Щітки Wyma спеціально розроблені, щоб надавати велику кількість (більше 20) можливих варіантів щіток, що підходять для конкретного типу продукту, приміщення та характеристик ґрунту.
Протягом останніх 10 років Wyma постійно випробовувала різні дизайни щіток та конфігурації щетинок. Поєднання жорсткості щетинок, товщини щетинок, довжини щетинок, розміру пучка щетинок, відстань між щетинками в пучку та вигин пучка – справа тонка. Щітки повинні мати оптимальну жорсткість, щоб мити і полірувати продукти, не пошкоджуючи їх. У той же час, щітки повинні бути достатньо гнучкими, щоб чистити очі, внутрішню частину злегка вигнутих продуктів, бруд та місця навколо верхівки.
3. Щітки Wyma характеризуються тривалим терміном експлуатації – зазвичай це 6 – 10000 годин. Щітки Wyma самоочисні. Щітки – це найдорожча частина машини. Їх легко міняти, і вони продаються секціями по 75 мм, якщо потрібно купити лише кілька штук, щоб мінімізувати витрати на заміну.
4. Безпека: Wyma розробила поліровщик Компанія Wyma випускає полірувальник Vege-Polisher™ ось уже 10 років. І протягом усього цього часу вона постійно покращувала і вдосконалювала технологію. Сьогодні Wyma  пропонує системи для миття та полірування різноманітних продуктів, включаючи коренеплоди, горіхи та молюски. Компанія також пропонує системи для очищення коренеплодів від шкірки. Поліровщик Vege-Polisher™  виробництва Wyma – це система номер 1 у світі, яка може похвалитися найширшим спектром характеристик, опцій та надійності в роботі на ринку. Поліровщики Vege-Polisher™ виробництва Wyma   зараз використовуються у 24 країнах: Україна, Франція, Німеччина, Південна Африка, Данія, Швейцарія, Іспанія, Ізраїль, Тайвань, США, Канада та ін.™ у відповідності з останніми європейськими (РЄ) та північно-американськими (UL) стандартами безпеки.
5. Ремінна передача: всі машини рухаються високоміцними, міцними та довговічними системами ремінної передачі, які є комбінацією клиноподібного ременя/синхронного ременя Wyma.

Ознайомитись з машинами Wyma

Група компаній "Новітні технології» 

Відділ обладнання: + 38 (067) 570-98-26