ГК «Новітні Технології» пропонує мішки для пакування овочів

ГК «Новітні Технології» пропонує мішки для пакування овочів />

23.09.2021

Осінь – час активного збору врожаю овочевих культур, а отже варто вже зараз замислитись над професійною упаковкою для точного фасування, зручного транспортування на подальшого зберігання продукції. Група компаній «Новітні технології» пропонує низку варіантів мішків для фасування, що відповідають всім вимогам.


Одинарні сітчасті мішки


Одинарні сітчасті мішки мають поширене використовуються для ручного фасування та пакування овочів і картоплі. Доволі популярний вид фасування, адже такі мішки максимально зручні та надійні. Мають нейлонову стрічку для затягування мішків і фіксації продукту. 
В наявності мішки різних розмірів, що дозволяє оптимально підібрати фасування як враховуючи вид продукції, так й з огляду на вимоги ринку. Крім того, доступні в різних кольорах. 


Рашель мішки в рулонах


Рашель мішки в рулонах – професійна упаковка для овочів, картоплі, гарбузів тощо. Така упаковка відповідає всім необхідним вимогам: міцна, економічна, та, головне – не токсична, що є одним з ключових моментів, враховуючи сучасні тенденції. 
Рашель мішки в рулонах оптимально підходять для фасування овочів з використанням спеціального обладнання, фасувальних і пакувальних ліній.
Для оптимального рішення задач безпосередньо Вашого підприємства доступні мішки різного розміру: від 5 до 50 кг.  
Для максимально надійного транспортування та зберігання, Рашель мішки зашиваються із застосуванням спеціальної нитки за допомогою зашивочної верстати. 

ТОВАРИ ПО ТЕМІ:

РАШЕЛЬ МІШКИ В РУЛОНАХ ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО ФАСУВАННЯ ОВОЧІВ

 
ОДИНАРНІ СІТЧАСТІ МІШКИ БЕЗ ВУЗЛИКІВ НА СТРІЧЦІ