ГК «Новітні Технології» пропонують ультралегку екологічно чисту упаковку від Giró

ГК «Новітні Технології» пропонують ультралегку екологічно чисту упаковку від Giró />

Grupo Giró була заснована Езекіелем Джиро Пратом в 1925 році. Наразі Giró стала однією з провідних компаній в світі в секторі пакувальних технологій для плодоовочевої продукції завдяки широкому асортименту продукції, професіоналізму команди та інноваціям.

 «В сегменті упаковки ринок і, здебільшого, велика роздрібна мережа шукають альтернативу пластику. Хоча сектор свіжих продуктів здається більш екологічним, оскільки він використовує пластик більш раціонально, ми все ще працюємо над пошуком відповідного рішення, щоб допомогти зеленій революції та захистити планету», – пояснює Франко Локаті, менеджер з продажу компанії Giró Italia.

«Ми вважаємо, що можливі варіанти включають простий пластик з одного типу сировини, який легко переробляти, або екологічно чисті, компостовані або біорозкладні матеріали, які можуть допомогти зменшити вплив на навколишнє середовище і уникнути створення надлишку відходів, оскільки матеріали, хоча і компостуються чи переробляються, все ще важко утилізуються у великій кількості. Ця проблема контрастує головним чином зі зменшенням так званого вуглецевого сліду, тобто загальної кількості викидів CO2».

Giró зосереджується на нових проектах, які відповідають вимогам ринку.

«У 2020 році ми представили нашу упаковку EcoGiró, яка повністю компостується: ми були першими, хто представив 100% компостовану ткану сітку, спрямовану на отримання упаковки, яка так само добре демонструє продукт. Упаковка EcoGirò на 100% відповідає вимогам ринку до презентації продукту, легкої ваги та практичності упаковки. Її дуже цінують наші клієнти, і її можна використовувати також з машинами, виготовленими не компанією Giró».

«Ми спостерігали, як багато хто замість більш легких і простих рішень, вибирає складні, і виготовляє упаковку з різних матеріалів. Ми переконані, що чим важчий пакет, тим більше утворюється відходів: більша вага та об’єм означають меншу екологічність. Ось чому наша мета полягає в тому, щоб створити гнучку надлегку упаковку, яка дозволить фруктам дихати, роблячи їх видимими, оскільки споживачі хочуть бачити те, що вони купують». 

Giró постійно вивчає нові технології завдяки власній науково-дослідницькій лабораторії за підтримки висококваліфікованої команди, яка разом із кафедрами університету тестує нові рішення з метою зменшення впливу пластику на навколишнє середовище.

«Це дуже амбітний проект, який приведе нас до нового інноваційного матеріалу, екологічно чистого та легкого, який буде представлений на ринку за нижчою ціною порівняно з нинішнім компостованим матеріалом. Крім того, цей матеріал має ще одну перевагу – його можна використовувати на існуючій лінійці обладнання.  Протягом останніх кількох років споживачі стали більш обізнаними, коли мова заходить про рішення, які роблять наше життя більш екологічним і дбайливим до навколишнього середовища».

Незабаром компанія Giró представить новий вид упаковки Girsac зі 100% целюлози, продукт, який може задовольнити поточні потреби ринку: тільки подумайте, що упаковку для порції продукту вагою 2 кг можна отримати, використовуючи всього 14 г матеріалу. Більше того, новий матеріал можна утилізувати як папір, що підтверджується зовнішнім органом із сертифікації, який проводив його оцінку».

ГК «Новітні технології» є ексклюзивним представником Grupo Giró в Україні. Дізнатися більше про унікальну упаковку Grupo Giró, отримати консультацію або замовити її можна у наших представників

Відділ обладнання: + 38 (067) 570-98-26

Відділ пакувальних матеріалів: + 38 (067) 572-15-75

ТОВАРИ ПО ТЕМІ


ПАКУВАЛЬНА СІТКА ЗІ СТРІЧКОЮ 

СІТЧАСТИЙ МІШОК GIRPLUS 

МІШОК ULTRABAG

МІШОК GIRSAC З СІТКИ

СІТКА З КЛІПСОЮ