ГК «Новітні технології» пропонує інструменти для обрізки саду і збирання врожаю від компанії «Castellari srl»

ГК «Новітні технології» пропонує інструменти для обрізки саду і збирання врожаю від компанії «Castellari srl» />

Група компаній «Новітні технології» пропонує інструменти для обрізки саду і збирання врожаю від провідної італійської компанії «Castellari srl». Ця компанія працює на ринку більше 35 років. Головною характеристикою ріжучих інструментів від «Castellari srl» є система УПОРУ-НАКОВАЛЕНКИ, що забезпечує точний зріз без віддачі, що дозволяє усунути ударне навантаження на зап’ясток.

На відміну від продукції безлічі конкурентів, яка виробляється методом холодного різання, леза і контрліза «Castellari» виготовляються методом кування, завдяки чому «Castellari» є взірцем для всіх інших компаній.

У 2005 році компанія почали виробництво збиральних інструментів.

В даний час «Castellari srl» пропонує широкий асортимент інноваційних інструментів, як електричних, так і пневматичних. Використання високоякісних матеріалів, таких як вуглець і магній, є гарантією високої якості виробів, яким славиться компанія.

«Castellari srl» також є італійським дистриб'ютором «Infaco» і «Silky» - провідних міжнародних компаній, що випускають електронні секатори й ручні пилки.

Сьогодні компанія, започаткована завдяки досвіду свого засновника, Джузеппе Кастелларі, управляється другим поколінням сім'ї і продовжує свою господарську діяльність в двох виробничих комплексах, розташованих у м. Імола, експортуючи свої товари в більш ніж 35 країн світу.

ВСІ ТОВАРИ Castellari srl