Пакувальна сітка для овочів і фруктів

Сітка пакувальна для овочів / фруктів дозволяє в максимально презентабельному вигляді реалізовувати фіксований обсяг продукції або зберігати його у відповідних для цього умовах. Адже така сітка для фруктів / овочів успішно застосовується в автоматизованих пакувальників по формуванню мішків / рукавів, які працюють спільно з машинами для кріплення логотипів / бирок від виробника.

Пропонуємо купити упаковку для овочів і фруктів. Це мішки і сітки, які необхідні для фасування, транспортування і подальшого продажу сільськогосподарської сировини. Вони необхідні, щоб зберігати продукцію у відповідних умовах, а також щоб реалізувати її в максимально привабливому і презентабельному вигляді.


У нас є в наявності сітка для овочів, яка може використовуватися для палетної обв'язки, а також та, яка застосовується в автоматизованому пакувальному обладнанні. Такі машини-пакувальники формують мішки, сіточки, рукава, а потім на них кріпляться спеціальні бирки і логотипи. Сітка для овочів використовується на фінальному етапі передпродажної підготовки, коли продукція вже очищена, зважена і відкалібрована.

Властивості і характеристики сітчастої упаковки

Пакувальна сітка відрізняється такими перевагами:

  • висока якість, міцність і довговічність;

  • надійність, міцна фіксація: така упаковка сто відсотків не викличе проблем при транспортуванні, не порветься;

  • різноманітність кольорів, розмірів і обсягів, що дозволяє вибрати першокласну легку упаковку під будь-який вид сільськогосподарської продукції, будь то огірки, морква, картопля, інші коренеплоди, яблука і так далі;

  • м'яка структура, що допомагає виключити пошкодження фасованого товару безпосередньо при упаковці, при перевезенні і на полиці в магазині;

  • легкість: сітка не додає зайвої ваги, а тільки збільшує купівельну привабливість товару, оскільки зберігається можливість розглянути продукцію з усіх боків;

  • повітропроникність, що виключає псування продукту навіть при тривалому зберіганні.

Ви можете самостійно вибрати, якого кольору повинна бути сіточка для овочів. Ми пропонуємо всі стандартні варіанти. Так, це синій, зелений, білий, червоний, помаранчевий, жовтий кольори. Ви можете вибрати варіант, який найкращим чином асоціюється з продуктом. повторює його колір, але також можете підібрати відтінок упаковки відповідно до корпоративних кольорів торгової мережі, що дозволить виділитися серед інших постачальників. Навіть таку легку упаковку цілком можна зробити елементом брендування. Тим більше що коштує вона недорого, а в експлуатації набагато краще в порівнянні з пакетами.

Яку сітку для упаковки сільгосппродукції ви можете придбати у нас?


Пакувальна сітка в рулонах підходить для використання в автоматичних фасувальних лініях. Також ми пропонуємо і інші варіанти, в тому числі екструдовану сітку у вигляді полотна або рукава або кольорові сітчасті мішки потрібного обсягу, так звану "одинарну" упаковку. Є плетена сітка для самостійного формування тари потрібного обсягу і палетна, яка використовується під час обв'язки упаковок з ящиками, контейнерами.


Сітка для фруктів найчастіше робиться з первинного поліетилену. Такий матеріал володіє особливою структурою, що забезпечує міцність і довговічність. Ця сировина повністю гігієнічна, підходить для контакту з харчовими продуктами. Ви можете купити сітку для овочів з ромбовидною комірчастою структурою плетіння і використовувати її для фасування потрібного обсягу продукції.