Пневмоінструмент

Надійний повітряний компресор Castellari для садового пневмо-інструменту, пневматичних секаторів і верхорезов. Інструмент ідеально підходить для використання в садах з фруктовими деревами, забезпечуючи чіткі порізи товстих гілок без будь-яких зусиль робітника.

Пропонуємо якісний садовий пневматичний інструмент в Україні. Ми реалізуємо пневматичні секатори, верхорези і пили, а також компресори до них. Перевага такого садового інструменту - в тому, що він істотно полегшує роботу і дозволяє практично без зусиль зрізати навіть великі гілки, до 3 см в діаметрі. Ріжуча частина тут приводиться в рух стисненим повітрям, а не руками оператора. Деякі ріжучі інструменти спеціально комплектуються довгою штангою. Це дозволяє використовувати їх як верхорези, тобто зона обрізки значно розширюється.

Особливості садового пневмоінструменту

Ціна на пневмоінструмент залежить від популярності виробника, габаритних розмірів, якості збірки аксесуарів, типу обладнання. Ви можете вибрати відповідну модель в потрібному ціновому діапазоне.Пневмоінструмент в Харкові представлено такими рішеннями:

  • пили для заготівлі дров, для обрізки великих гілок або для спилювання засохлих / непотрібних дерев;
  • садові верхорези, що дозволяють виконувати обрізку гілок діаметром до 45 мм з землі, без використання сходів;
  • професійні секатори для робіт в саду і обрізки гілок (звичайно діаметром до 30 мм, в залежності від моделі).

Варто купити пневматичний інструмент, якщо варіант з електричним або бензиновим вам не підходить. Однак не варто забувати, що пневмооборудование вимагає підключення до компресора. Таку техніку ми теж пропонуємо. Це обладнання на бензинових двигунах, зі зниженим ефектом конденсації, надійне і продуктивне. Можна вибрати компресори з власної колісною базою або такі, що будуть встановлюватися на окрему поворотну платформу. Крім того, деякі моделі працюють на базі самохідних комбайнів, призначених для збору врожаю.

Який пневмоінструмент для роботи в саду ми пропонуємо?

Співпрацюємо з провідними європейськими брендами, в тому числі італійськими. Це компанії, які спеціалізуються на випуску садового інструменту різного ступеня складності, в тому числі, для професійного використання, - Castellari і Frumaco.У нас ви можете купити пневмоінструмент таких типів:

  • Компресори Castellari URA з власної колісною базою. Комплектуються двигунами SUBARU. Відрізняються надійністю в експлуатації навіть при безперервній роботі. Можна підібрати модель продуктивністю від 350 до 650 літрів в хвилину. Залежно від цих показників буде відрізнятися кількість одночасно підключається інструменту. Такі компресори досить габаритні, але вони обладнані стійкими колесами з протектором і зручною фронтальної ручкою для перевезення вручну.
  • Компресори для прибирального комбайна від Frumaco, які призначені для установки на поворотну платформу. Йдеться про досить компактних моделях продуктивністю 480 літрів і обсягом резервуара на 24 л.
  • Секатори Castellari для швидкого, точного і потужного різу: напруга зрізу становить 185 кг.
  • Верхорези довжиною від 80 до 250 см. З їх допомогою можна обрізати гілки завтовшки 4,5 см з землі.
  • Ручні секатори для самохідного прибирального комбайна.

Весь пневмоінструмент в Харкові пропонується з гарантією від проізводітеля.Обеспечіваем доставку по всій країні: ви без проблем зможете купити пневмоінструмент в Києві або будь-якому районному центрі, в кожному місті чи в селищі. Ми співпрацюємо з усіма популярними транспортними компаніями, щоб забезпечувати максимально швидку доставку.Цена пневмоінструменту в Україні вказана без урахування доставки. Завжди можна звернутися до менеджерів для консультації і підбору максимально відповідного варіанту з урахуванням ваших потреб.