Механічне сортування

Механічне сортування овочів та фруктів дозволяє відокремити якісний продукт від марного. Це допомагає підвищити рівень реалізації добротних фруктів та овочів і збільшити дохід підприємства за рахунок продажу таких.

Фірма «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ» дозволяє придбати механічні сортувальники від кращих світових виробників(машини для сортування Skals), установки яких є передовими в багатьох країнах та використовуються як на великих підприємствах, так і в дрібних компаніях по вирощуванню та реалізації овочів, коренеплодів, фруктів та ягід. Такі механізми дозволяють якісно сортувати навіть вкрай делікатний продукт, не піддаючи його пошкодженням.

Згідно з технічними характеристиками обладнання для механічного сортування ягід, фруктів та овочів, здатне проводити сортування по вазі, використовуючи високоточну систему зважування в декількох точках. Це дозволяє виконувати сортування при будь-якій температурі та вологості навколишнього середовища.

Механічне сортування овочів та фруктів

Представлені на сайті фірми «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ» роликові сортувальники ягід, фруктів та овочів відрізняються такими показниками, як:

  • Точність;
  • Висока ефективність;
  • Економне споживання ресурсів;
  • Доступна вартість;
  • Легкість в установці та експлуатації.

При цьому такі системи дуже надійні, оскільки виготовляються виробниками за новітніми технологіями із застосуванням інноваційних розробок. Кожна модель може бути оснащена додатковими деталями для спрощення роботи на лінії. Підкреслимо, що весь реалізований товар сертифікований та повністю відповідає чинним стандартам та заявленим виробничим показникам.

Менеджери фірми в разі необхідності можуть допомогти підібрати потрібну модель механічного сортувальника, а також ліній для оптичного сортування продуктів,  дадуть відповідь на всі запитання. Замовлення доставляються по всій території України в найкоротші терміни. Співробітники можуть виконати монтаж установок та здійснювати їх подальше сервісне обслуговування товарів сортування на високому професійному рівні.