• Сортувальник сітчастий SYNCHRON

Сортувальник сітчастий SYNCHRON

Машина для сортування будь-яких цибулин без пошкоджень

Виробник:
Dubrulle (Франція)
Тип продукції
Цибуля
5/5 (1 відгуків) Написати відгук

Широкі дослідження проблем калібрування цибулин, таких як цибуля, часник, цибуля-шалот та інших, показали, що сортувальник з квадратними осередками, розроблені картопляним сектором, мають ряд недоліків. Механізм проходження картоплі через квадратні осередки викликає ушкодження верхівок цибулин, особливо при використанні широких осередків.


Новий калібрувальник компанії «DOWNS» дозволяє повністю усунути ці проблеми навіть при використанні осередків, розмір яких перевищує 100 мм.

 

Принцип роботи калібрувальника для цибулин компанії «DOWNS» відрізняється від принципу роботи картопляних калібрувальник. Струшувач сортувальної стрічки замінений спеціальним щітковим роликом, який підтримує стрічку і струшує її хвилеподібним рухом.

 

Дана система виключає удари, а також дозволяє проштовхувати цибулини через осередки, не розрізаючи їх. Останній барабан також підтримує стрічку і проштовхує цибулини крізь осередки. Величезною перевагою калібрувальника для цибулин є те, що два щіткових ролика працюють зі змінною швидкістю, що дозволяє їм обертатися в два рази швидше, ніж стрічка.

 

Саме ця особливість роботи щіткового ролика дозволяє уникнути будь-яких пошкоджень цибулин.

Text Block

Text block body.


Написати відгук
Сортувальник сітчастий SYNCHRON