Щіткові машини

Щіткова полірувальна машина для овочів призначена для якісної і глибокого очищення овочів, наприклад: картоплі, моркви, редиски, зелених томатів з подальшим їх безперервним переміщенням на інший етап обробки. Без такого обладнання вкрай складно обійтися фірмам і аграрним компаніям по вирощуванню і реалізації такого типу продукції, адже вона допомагає якісно, швидко і без пошкоджень очистити товар від бруду і пилу і повноцінно підготувати її до виходу на продаж.

Опис конструкції щіток полірувальних машин для овочів і їх експлуатаційні характеристики

Компанія «Новітні технології» сьогодні готова презентувати широкий перелік представленого характеру агрегати за доступною для покупця ціною. В асортимент входять щіткові полірувальні машини від кращих європейських виробників, купити які можна за доступною вартості. Всі апарати протестовані і повністю готові до експлуатації.


Представлені полірувальні машини обладнані робочою зоною, що складається з роликів. Кожен ролик має щетини різної жорсткості, які при подачі продуктів на полотно, виконують їх суху чистку і поліровку, зберігаючи шкірку продукту в повній цілісності.

Переваги сучасних полірувальних машин, купити які можна за прийнятною вартістю:

  • Мале енергоспоживання.
  • Висока продуктивність.
  • Легкість в обслуговуванні.
  • Малий рівень шуму.
  • Надійність і довговічність.

Де купити щіткові машини

У нас можна купити щіткові полірувальники, а також полірувальник для овочів з доставкою в будь-яку точку України. При необхідності співробітники компанії проведуть установку обладнання з подальшим обслуговуванням, як сервісного, так і гарантійного характеру. Так ви зможете заощадити свої кошти і скористатися допомогою дійсно кваліфікованих фахівців.