Полірувальні машини

Машини для очищення овочів є вісокотехнологічні агрегати, Які готують будь-які коренеплоди до продаж Шляхом зняття з їх поверхні загрубілі шкіркі и засохли бруду. Такі апарати не очищати продукт Повністю, а самє Надаються Йому АКУРАТНИЙ и Привабливий Зовнішній вигляд.

Полірувальники - обладнання для очищення овочів

Компанія «Новітні технології» надає можливість великим корпораціям і дрібним фірмам купити за доступною ціною обладнання для очищення овочів новітнього класу від передових європейських виробників. Всі представлені моделі машин оснащені надійними механізмами і відрізняються зручністю в застосуванні і довговічністю. При цьому обладнання для полірування овочів має відмінні експлуатаційні характеристики і може застосовуватися для різних коренеплодів, наприклад: картоплі, буряка, моркви та ін.

Базові переваги сучасних полірувальників для овочів за доступною ціною:

  • Простота в обслуговуванні.
  • Висока продуктивність і швидкість очищення.
  • Надійність експлуатаційної системи. Полірувальники оснащуються додатковими конструкціями захисту у вигляді «закритих» підшипників та інших деталей, що продовжують термін служби всього агрегату.
  • Економічна витрата використовуваних ресурсів (вода, електроенергія).
  • Повна відповідність чинним нормам і вимогам.

Відзначимо, що у нас можна купити полірувальники для картоплі (або інших коренеплодів), купити очищувач овочів, а також машину щеточную для овочів за ціною виробника з доставкою в будь-яку точку України. З більш детальним описом представлених моделей полірувальників можна ознайомитися на сайті компанії «Новітні технології». З будь-яких питань, що цікавлять згідно комплектації механізму і його експлуатації є можливість звернутися до фахівців компанії. При цьому співробітники фірми готові виконати установку обладнання на виробничу лінію вашої організації, а також проводити сервісне або гарантійне його обслуговування товарів передпродажної підготовки в будь-який зручний час.