Відокремлювачі каменів та грунту

Машини-відокремлювачі каменів та грунту призводять продукти в презентабельний зовнішній вигляд та істотно спрощують роботу з ними на інших виробничих лініях. Саме тому такі установки популярні і користуються попитом на багаторівневих виробництвах, коли продукти не тільки вирощуються або купуються, а й проходять повний цикл обробки до підсумкового завершення - упаковки і реалізації або заготовки для зберігання на складах.

Відокремлювачі каменів і грунту: машини для відділення та очищення овочів

На сьогодні купити високоефективний, якісний і довговічний відділювач каменів та грунту можна на сайті компанії «Новітні технології». Представлені моделі пристроїв проходять тестові перевірки перед виходом на ринок до споживача, тому наші машини повноцінно готові до застосування і відрізняються високою надійністю.

Згідно своїми конструктивними характеристиками, то отделители каменів, купити які можна за доступною ціною, включають в себе спеціальні бункери з водою, де проходить замочування продуктів, з подальшою ліквідацією зайвого бруду. Таким чином, на наступний етап обробки овоч потрапляє фактично чистий і неушкоджений.

Відокремлювачі грунту включають в себе обертові ролики з прогумованими дисками. Підчас роботи дані вали успішно усувають з поверхні продукту зайву бруд сухим шляхом, зберігаючи його цілісність і структуру.

Компанія «Новітні технології» реалізує перелік отделителей каменів і грунту, які відрізняються:

  • Надійністью;
  • Довговічністю;
  • Прийнятною вартістю;
  • Зручністю у використанні;
  • Простотою в обслуговуванні.

Все замовлене на сайті обладнання доставляється в будь-яку точку України. Наші кваліфіковані фахівці готові здійснити монтаж будь-якої марки машини, а також виконати сервісне обслуговування конструкції. Відзначимо, що менеджери фірми готувати відповісти на всі запитання й підказати, який саме відділювач каменів та грунту або перекидач контейнерів буде найбільш оптимальним варіантом саме для Вашого виробничого процесу.