Обладнання для миття овочів та фруктів

Машинні агрегати для миття фруктів і овочів дають можливість швидко і без втрати цілісності продуктів вимити будь-які овочі і фрукти, щоб підготувати їх до продажу. Неочищені від бруду коренеплоди і фрукти мають абсолютно непривабливий зовнішній вигляд, відштовхуючий покупця. Устаткування для миття овочів і фруктів допоможе швидко усунути цей недолік і додасть продуктам акуратний вигляд.

Устаткування для миття овочів і фруктів

Представленого типу обладнання реалізує група компаній «Новітні технології». В асортимент входять агрегати, вироблені різними світовими виробниками, апарати яких чудово зарекомендували себе на ринку такого типу техніки. На сайті ГК «Новітні технології» можна купити різні щітково-мийні машинні апарати для продукції у вигляді овочів і фруктів, що пройшли перевірку і повністю готові до виробничого застосування. При цьому ми реалізуємо обладнання для миття овочів і фруктів з ніжною шкіркою, що дозволяє усувати бруд навіть з найделікатніших і м'яких за структурою продуктів. 

Мийка продуктів відбувається в спеціально відведеній робочій зоні механізму. Більше того, агрегати обладнані надійними конструкціями циркуляції води, а також фільтрами для її очищення. Вода до апарату подається через центральну систему водопостачання. Скидання забрудненої рідини здійснюється в загальний відстійник. 

Устаткування для миття фруктів і овочів можна розділити на типи:

  • Полірувальне.
  • Щітково-миюче.
  • Моечно-полировочное.

Кожен з представлених агрегатів має свої функціональні характеристики і використовується за призначенням, згідно виробничої спрямованості фірми-реалізатора. 

Переваги сучасних мийних машин:

  • Легкість в експлуатації.
  • Енергозберігаюче використання ресурсів.
  • Простота в управлінні.
  • Надійність і довговічність.
ГК «Новітні технології» реалізує обладнання для миття овочів і фруктів з доставкою в будь-яку точку України.  Наші фахівці допоможуть в установці агрегатів, а також при необхідності, провести їх гарантійне або сервісне обслуговування.