Машини для сушки

Сучасне обладнання для сушіння овочів і фруктів - це високотехнологічні агрегати, що дозволяють безперервно просушувати різну продукцію до необхідного рівня і перенаправляти її на наступну виробничу лінію без людського втручання. Дані машини обладнуються на виробничій лінії після автоматів для миття або як самостійну ланку і дозволяють повністю просушити яблука, картоплю, моркву, буряк, гриби і інші продукти для подальшої їх реалізації.

Машини для сушіння фруктів і овочів

Різного типу сушильні машини купити можна у компанії «Новітні технології». Фірма реалізує сушильні машини від кращих світових виробників, продукція яких перевірена часом і отримала безліч позитивних відгуків від самих споживачів.

Особливості

Всі агрегати протестовані на сучасному обладнанні і повністю готові до виробничого застосування. Відзначимо, що представлене обладнання для сушіння овочів і фруктів за доступною для споживача ціною ідеально підходить, як для великих компаній, так і для дрібних фірм-реалізаторів. Базові плюси високотехнологічних машин для сушіння фруктів і овочів: періодичне перемішування продуктів при їх просушування; Безперервність роботи апаратів; Підтримка належної температури для кожного окремого продукту; Управління процесом за допомогою програмного забезпечення, що виключає людський фактор; Можливість контролю рівня вологості і ін. Все це дає можливість виконувати сушку овочів і фруктів максимально ефективно, швидко і якісно, ​​отримуючи на виході абсолютно сухої готовий продукт без пошкоджень і втрати властивостей і характеристик. Відзначимо, що після просушування продукти окремої категорії можна упаковувати в герметичні пакети та випускати на реалізацію. Окремо в цій темі варто виділити тунелі для сушіння, купити які можна за прийнятною ціною. Такі машини застосовуються перед сортувальними виробничими зонами і дозволяють просушувати овочі і фрукти з різною швидкістю, при цьому рух роликового контейнера також зручно регулюється шляхом використання програми на пульті.

Де замовити

На сайті представлені та машини для мийки овочей та фруктів. Компанія «Новітні технології» надає можливість не тільки купити сучасні машини для сушіння овочів і фруктів, машину щіточну для овочей, та готова допомогти в питанні встановлення даного обладнання. Доставка продукції виконується в будь-яку точку України. При необхідності співробітники компанії на високому кваліфікованому рівні виконають роботу з сервісного і гарантійного обслуговування кожної моделі агрегату.