Инспекційні столи

Інспекційні столи для овочів і фруктів дозволяють сидячи або стоячи виконувати контроль якості продукції, а також здійснювати відбраковування непридатних продуктів, очищати їх від сміття та інших сторонніх предметів для подальшої обробки, фасування і транспортування.

Столи інспекційні для овочів, фруктів

Інспекційні столи для транспортерних ліній можуть мати різні габарити, & nbsp; коригуватися по висоті і призначатися для продуктів будь-якої форми, розмірів і структури. Підкреслимо, що виробники представлених установок виготовляють їх із включенням безлічі допоміжних деталей для більш простої та ефективної роботи оператора лінії. Саме для цього розробляються:

  • Додаткові розділові потоки, які безпосередньо регулюються працівником;
  • Додаткові ділянки зважування;
  • Бункери для подачі продуктів з регульованою швидкістю;
  • Стрічки з різною швидкістю потоку продуктів та ін.

На сайті фірми «Новітні технології» кожен може вибрати і купити підходящий роликовий інспекційний стіл за доступною вартості, попередньо переглянувши опис моделі, її технічні характеристики та інші параметри. Доставка придбаної продукції виконується по всій території України. Фахівці компанії також готові здійснити монтаж представлених систем на виробничій лінії і при необхідності виконати сервісне обслуговування пристроїв.

Підкреслимо, що компанія «Новітні технології» пропонує споживачам краще інспекційне обладнання, машини для миття овочів від передових світових виробників, яке сертифіковане і відповідає чинним стандартам якості.