Машини для чищення картоплі


Реалізуємо апарати для чищення картоплі в Україні. Вони призначені для швидкого очищення коренеплодів і дозволяють суттєво економити час на підготовку продуктів. Використання таких машин істотно знижує трудомісткість на підготовчому етапі і дозволяє скоротити кількість обслуговуючого персоналу зі збереженням результату.


Ми поставляємо в основному голландське обладнання фірми Marcelissen. На таких машинах, крім чистки картоплі, можна проводити обробку та полірування інших коренеплодів, в тому числі буряка, селери або моркви. Щоб уточнити ціну на машини для чищення картоплі, залиште замовлення: менеджер зв'яжеться з вами і вишле прайс.

Коли необхідні механічні картофелечистки?

Основне завдання такого обладнання - швидко підготувати коренеплоди для подальшої обробки. Ціни апаратів для чищення картоплі цілком прийнятні для підприємств, тим більше, що вони забезпечують істотне зниження трудовитрат.


Професійна машина для чищення картоплі якісно знімає шкірку. Забезпечується видалення до 90-95% очисток. У виїмках або поглибленнях може залишатися невелика кількість шкірки і забруднень, але ці "недоліки" легко усуваються ручної доочищенням (мінімальної за тривалістю). В цілому, обробка великої кількості коренеплодів прискорюється в рази.


Реалізуємо апарати для чищення картоплі в Україні. Вони призначені для швидкого очищення коренеплодів і дозволяють суттєво економити час на підготовку продуктів. Використання таких машин істотно знижує трудомісткість на підготовчому етапі і дозволяє скоротити кількість обслуговуючого персоналу зі збереженням результату.

Машини розраховані на порційну завантаження. Рекомендується попередньо калібрувати коренеплоди за розміром, а також вимити їх, видалити грудки бруду. Що стосується продуктивності, то вона залежить від обсягу бункера і може становити 60 кг коренеплодів і вище.


Основна область використання такого обладнання - ресторани з великим потоком відвідувачів і власною кухнею, а також харчові виробництва (наприклад, з лініями фасування, сушки, консервування, приготування напівфабрикатів). Залежно від того, яке навантаження буде на машину, вибирається конкретна модель.

Види картоплечисток

Ціна обладнання для чищення картоплі залежить від того, про яку саме категорії машин йдеться. Так, в нашому каталозі представлені ножові, абразивні і роликові очисники. Рекомендації по підбору будуть наступні:


Устаткування розділяється на машини періодичної і безперервної дії. Перші розраховані на "ізольовану" роботу і завантаження коренеплодів партіями, другі можуть стати частиною конвеєра по переробці.

За типом дії інструменту для очищення розрізняють два основні варіанти: абразив або ніж. У першому випадку шкірка зчищається абразивним диском, у другому - здирається обертовим гострим ножем.

Більш продуктивними традиційно вважаються роликові очисники: вони дозволяють завантажити відразу багато коренеплодів і забезпечують швидке видалення шкірки. Продуктивність в цьому випадку досягає 2500 кг / год, причому процес обробки може проходити як з водою, так і без неї.

У нашому каталозі представлені різні види обладнання, і всі вони стійкі, надійні, довговічні. Основа таких машин - сталевий корпус, нечутливий до навантажень і стійкий до корозії. Ріжучі інструменти також володіють тривалим експлуатаційним ресурсом.


Пропонуємо купити механічні картофелечистки в повній комплектації. Ми забезпечимо всебічні консультації, допомогу в підборі, а також повний комплекс пусконалагоджувальних робіт, від підключення до настройки. На все придбане у нас обладнання діє тривала гарантія. Є й післягарантійне обслуговування кваліфікованими фахівцями.