ГК «Новітні технології» пропонує унікальні ручні інструменти для обрізки від компанії «Castellari»

ГК «Новітні технології» пропонує унікальні ручні інструменти для обрізки від компанії «Castellari» />

ГК «Новітні технології» пропонує унікальні ручні інструменти для обрізки саду від італійської компанії «Castellari». Унікальність цих інструментів полягає в наявності так званої системи «наковаленки», тоді як більшість конкурентів використовують «обхідну» систему.

З метою стопоріння леза такі обхідні системи оснащуються свого роду амортизатором, який спрацьовує лише після зрізу, тобто коли лезо працює з максимальною швидкістю, що призводить до значної віддачі. В результаті кисть та плече оператора зазнають ударного навантаження, що з часом призводить до розвитку таких захворювань, як тендиноз та синдром зап'ясткового каналу.

У системі «Castellari» заточено лише лезо. Обидві сторони леза мають своєрідну порожнину для того, щоб лезо проходило набагато легше і без тертя, що дозволяє ще більше зменшити вагу секатора. Можна сказати, що контрлезо використовується як для різання, так і для стопоріння, дозволяючи уникати вищезгаданих проблем і забезпечуючи більш швидку та ефективну роботу.

ручні інструменти для обрізки саду від італійської компанії «Castellari»

Крім того, усі алюмінієві деталі мають безстрокову гарантію від пошкоджень. Як лезо, і контрлезо ковані, тобто. вони мають кращі технічні характеристики, ніж аналогічні деталі, виготовлені методом холодного різання. Не менш важливим є і те, що секатори «Castellari», як правило, легші за секаторів конкурентів (на 25-35%). Клієнти, безсумнівно, оцінять цю очевидну перевагу під час роботи і в кінці після її завершення. Наприклад:

модель вага
Felco – обхідна система 260 – 300 г
Castellari - Universale 210 г

Читати також:
ГК «Новітні технології» пропонує інструменти для обрізки саду і збирання врожаю від компанії «Castellari srl»