Секатор для обрізки високих дерев

Професійні ручні садові верхорези Castellari для обрізки верхніх гілок і сучків фруктових дерев

Пропонуємо купити секатор для обрізки високих дерев або верхорез. Такий садовий інвентар створений спеціально для робіт на висоті з поверхні землі (друга назва - висоторізи). Його основна відмінність - спеціальна штанга, телескопічна або суцільна, завдяки якій гілки з дерева можна обрізати з поверхні землі.У нас ви можете замовити садовий інвентар італійської фірми Castellari. Це обладнання випускається відповідно до чинного стандартом Євросоюзу і призначене для роботи в саду або винограднику. Основними його характеристиками вважаються надійність, ергономічність, висока якість збірки. Важлива особливість ріжучого інструменту з Італії полягає в тому, що він виготовлений з кованого алюмінію. Це дозволяє знизити вагу, але при цьому зберегти довговічність ріжучої кромки. Ціна на секатор для обрізки високих дерев більш ніж виправдана якістю. Так, в конструкції передбачений протиударний механізм, що знижує навантаження на кисть оператора. Пропоновані висоторізи можуть використовуватися для обрізки засохлих гілок на фруктових деревах, для чагарників, одревесневшей лози.

Види секаторів і Висоторіз

Традиційні садові секатори дозволяють виконувати обрізку сучків, гілок, зелених пагонков, здерев'янілих лоз, квітів, чагарників. Хороший інструмент завжди робить рівні зрізи без зім'ятих і рваних країв. Крім того, він залишається комфортним в роботі, легким, спрацьовує з першого разу і не тисне рукі.Тонкіе стебла зазвичай укорачіватся обхідними секатором з 2 лезами, одне з яких служить упором. Якщо ж мова йде про відносно товстих гілках, як зелених, так і здерев'янілих, то знадобиться використовувати вже контактні секатори з опорним майданчиком, з серпоподібними або прямими ріжучими лезвіямі.Етот інструмент можна назвати універсальним. Але серед садівників популярні і спеціалізовані моделі ріжучого інструменту, в тому числі:

  • садові ножиці: використовуються для регулярного догляду за квітами, кущами, молодими деревами, при зборі виноградних грон з лози;
  • квіткові, застосовуються для догляду за клумбами і для флористичних робіт, тобто для рослин з м'якою тонкою ніжкою;
  • Вакансії та Резюме: використовуються при формуванні куща, при обрізанні крони, дозволяють обрізати зайві гілки навіть в глибині чагарнику;
  • прищепні секатори з фігурним ножем для дзеркальних зрізів;
  • трав'яні ножиці для стрижки газону;
  • верхорези або висоторізи: дозволяють проводити обрізку гілок на значній відстані від землі, до 2 метрів, не користуючись сходами; для цього вони комплектуються суцільними довгими або телескопічними штангами;
  • сучкорізи також можуть призначатися для висотних робіт, тоді в конструкції передбачені довгі ручки, що допомагають проводити обрізку гілок і сухих гілок на висоті.

Чому варто замовити у нас?

Пропонуємо купити секатор сучкорез для обрізки високих дерев за спеціальною ціною. Діє повна гарантія від проізводітеля.Ми пропонуємо дві популярні моделі італійського бренду:

  • ASTA, з важільним механізмом, з можливістю проводити роботи на висоті 90, 110 або 180 см від землі (в залежності від модифікації). Керувати таким садовим інструментом можна двома руками: однією направляти, а другий - натискати на важіль.
  • GIRAFFA, з важільним механізмом, для роботи на висоті 110, 160 або 200 см з поверхні землі. Ключова відмінність цієї моделі - в подовжених важелях і наявності двох рукояток для управління і різу.

Інструмент виконаний з кованого алюмінію з анодуванням і оксидуванням поверхні. Наковаленки тут виготовляються з алюмінієвого сплаву з гарантованою високою міцністю, а ріжуча частина (леза) виконані з вуглецевої горячекованной стали. Розрахований на багаторічне використання.