Купити садовий сучкоріз в компанії «Новітні технології»

Щоб підтримувати дерева та кущі у презентабельному вигляді, варто купити сучкоріз. Спеціальний інструмент робить сезонну обрізку гілок на деревах та кущах зручнішою, швидкою для користувача. Враховуючи вимоги до інструменту, а також жорсткість деревини, виробники пропонують продукцію, виготовлену із особливо міцної сталі та сучасного пластика: такі вироби дозволяють підвищити продуктивність робіт та подовжити експлуатаційний ресурс.

Сучкорізи купити за вигідною вартістю можна в компанії «Новітні технології». Ми пропонуємо широкий асортимент продукції від італійської торгової марки Castellari. У наявності декілька моделей інструментів у різних розмірах, які відповідають різним потребам та дозволяють вирішити практично будь-які задачі в саду. Наші консультанти допоможуть у виборі пристосування та оперативно надішлють замовлення до будь-якого населеного пункту України.


Сучкоріз садовий: влаштування та призначення

Сучкоріз – оптимальний варіант, щоб здійснити сезонне чи екстренне обрізання гілок, пагонів на невеликих кущах та кронах високих дерев, не застосовуючи громіздку та важку драбину. Плюси інструменту: вам не потрібно постійно злазити з драбини та пересувати її, що суттєво подовжує тривалість робіт. А з ріжучим пристроєм ви швидко та без проблем обробите та приведете до ладу навіть багато дерев та рослин.

Представлений в нашому каталозі універсальний садовий сучкоріз – механічного типу, працює за принципом ножиць. Влаштування сучкорізу передбачає:

  • Ріжучу частину;

  • Дві рукояті подовженого чи телескопічного типу.

Ріжучий елемент – лезо із серповидною кромкою, яке рухається назустріч увігнутому лезу, що прорізає деревину з іншого боку. Таким чином, коли рукояті зводяться, не тільки підрізається дерево, але й підтримується гілка. Часто зустрічне лезо замінює спеціальний гачок. Оскільки купити сучкоріз ручний необхідно для підрізання часто товстих гілок, ріжучі елементи виготовляються із металевих сплавів високої міцності. Це вуглецева нержавіюча сталь. Для зручного користування ручки покриваються антиковзаючим покриттям.

Асортимент сучкорізів в каталозі компанії «Новітні технології»

В нашому каталозі можна купити сучкоріз для дерев у таких моделях:

  • Bypass зі спеціальною формою ріжучої кромки, що дозволяє розрізати гілки до 40 мм у діаметрі. Розрахований на обробку гілок у найбільш незручних місцях. Реалізується у трьох розмірах – 40, 60 та 80 см;

  • Potatore з прямою наковаленкою. Особлива форма дозволяє знизити навантаження на руки та нейтралізувати віддачу. Досягається точний зріз. Іде у двох розмірах – 60 см та 80 см;

  • Tucano з прямою наковаленкою та рукоятями з кованого алюмінію. Інструмент витримує велике навантаження. Іде в одному типорозмірі із шириною захвату 80 см;

  • Tucano C з вигнутою формою наковаленки для надійного захвату гілки та зменшення тертя. Сучкоріз висотний садовий випускається у двох розмірах із шириною захвату 60 см та 80 см.

Для замовлення зверніться до нас за телефоном чи через форму на сайті.