Хочете підтримувати сад в красивому, доглянутому стані? Тоді варто купити секатори - професійний універсальний інструмент. Він допомагає обрізати зайві гілки з крони дерев, проводити обрізку кущів, видаляти квітки з декоративних растеній.Ми пропонуємо купити секатори в Україні. Реалізуємо європейське обладнання високої якості, механічне (ручне) або з електроприводом. У кожної моделі вказані технічні характеристики. Радимо орієнтуватися на ріжучу здатність, але враховувати також і те, де і які гілки ви плануєте обрізати. Наприклад, товсті гілки погано підрізають без досвіду. А більшість універсальних моделей, навіть не володіють "посиленою міцністю", цілком справляються з гілочками 18-20 мм діаметром.


Наприклад, ви можете замовити модель Castellari з анодованого алюмінію, зі змінним ріжучим пристроєм і безстрокової гарантією, або придбати секатор Universale, відповідний для роботи правою і лівою рукою. Також тут можна купити секатор для саду з електроприводом: акумуляторна модель від французького бренду INFACO комплектується спеціальною "рукавичкою безпеки".


По виду такий інструмент ділиться на два типи: площинні (забезпечують якісну підрізування свіжих, "живих" гілок) і контактні (призначені в основному для сухих, старих гілочок).

Коли варто придбати секатор?

Варто купити садовий секатор і в тому випадку, якщо ви садівник-любитель, і якщо ви професійно займаєтеся ландшафтним дизайном, вирощуєте виноград, складаєте композиції з рослин. Такий інструмент допомагає:

  • обрізати гілки та пагони, щоб омолодити рослину, пробудити бічні нирки;
  • видалити сухостій;
  • надати чагарниках або деревах потрібну форму;
  • швидко зібрати урожай;
  • акуратно обрізати квіти для композицій;
  • видалити сухі виноградні лози і так далі.

Якщо ви плануєте купити секатор в Харкові для якихось певних робіт, просто подзвоніть, і ми підберемо вам необхідний інструмент.

Основні види секаторів. особливості використання

У нас ви можете замовити секатори, які розраховані на постійне використання і високі навантаження. Велика частина асортименту представлена ​​класичними моделями, що нагадують ножиці. Для робочих лез, щільно прилягають одна до одної без зазору, в них використовуються міцні сплави зі спеціальним захисним напиленням. Крім того, цей інструмент відрізняється ергономічною робочої рукояткою. Їх зручно тримати за рахунок спеціальних вигинів, тому рука не втомлюється, навіть якщо працювати довго. Величина рукоятки розрахована таким чином, щоб щільно лягати в "середньостатистичну" чоловічу долоню.


Незважаючи на схожість в конструкціях, моделі різного типу все ж відрізняються між собою. Так, якщо ви хочете купити секатор в Києві, то зможете підібрати:

  • Площинні, з місяцеподібними зміщеними лезами, нижня з яких призначений для підтримки, а верхнє - робоче.
  • Контактні, з одним робочим ножем, що впирається в наковаленкою. Працює, обламуючи гілки, тому підходить для сухостою.
  • З храповим механізмом. Розрізає в кілька етапів, дозволяє прибирати гілки до 40 мм в діаметрі .;
  • Електричні. Ціни на садові секатори цього типу - найвищі, оскільки вони дозволяють відмовитися від ручної праці і проводять обрізку тонких гілок без зусиль.

Зверніть увагу: більшість моделей виконані з яскраво-червоними або оранжевими рукоятками. Якщо ви вирішите купити секатор садовий в Україні саме такого кольору, то ніколи його не втратите на газоні. Ми пропонуємо тільки той інструмент, за який впевнені. На весь асортимент діє спеціальна гарантія.