садові пилки

Професійні ручні садові пилки Castellari для обрізки фруктових дерев

Пропонуємо купити садову пилку для обрізки дерев - якісний ручний інструмент італійської фірми Castellari. Ми пропонуємо дві популярні серії: SPE і SME. Цей інструмент використовується для часткової обрізки дерев, здерев'янілих чагарників, для видалення розрослися гілок. Передбачається, що такі роботи будуть проводитися виключно вручную.Почему варто купити садову пилку? Цей інструмент істотно відрізняється від стандартної ножівки по дереву. По-перше, зубці тут гострі і великі, вони розташовані так, що не забиваються при пилянні мокрої деревини і не пошкоджують дерево. По-друге, всі ці ножівки компактні і з вузьким лезом, а значить, легко можна виконувати обрізку навіть у важкодоступних місцях. Також в них передбачена ергономічна рукоятка, яка істотно полегшує процес пиляння.

Особливості садових пив, їх види та переваги

Чому варто купити ручну садову пилку? Ось головні причини:


Компактність, відносно невелика довжина леза, що дозволяє легко проходити через зарості, щоб спиляти саме те, що необхідно.

Тристороння заточка зубців, завдяки якій рез по сухій і мокрій деревині проходить з мінімальними зусиллями для користувача.

Ергономічні рукоятки з протиковзкою поверхнею: інструмент буде комфортно тримати в руках навіть тривалий час.

Ви можете купити пилку для обрізки дерев одного з наступних типів:


Стандартні, з різною довжиною пильного полотна. Якщо ви плануєте обрізати тільки невеликі сучки, віддавайте перевагу коротким і вузьким лезах. Якщо ж це буде спіл гілок (в тому числі на висоті), то вибирайте довге лезо. Потрібно тільки враховувати, що полотно може пружинити, і це особливо відчувається в роботі з твердою деревиною.

Вузькі і компактні, які дозволяють робити випив, якщо це необхідно.

Складні, зручні в зберіганні та безпечніші при транспортуванні, оскільки у них лезо ховається в рукоять. Варто купити садову складну пилку, якщо ви часто возите інструмент з собою або просто боїтеся, що хтось може порізати про зубці.

З пластиковими або гумовими ручками. Вважається, що гума найбільш зручна для долоні. Крім того, вона не ковзає, забезпечує зручний хват. Що стосується самого матеріалу ручок, то краще вибирати метал або ударостійкий пластик, який гарантовано не розколеться при падінні з висоти.

Садова пилка Castellari комплектується змінним лезом з вуглецевої сталі. Зубці проходять потрійну заточку.

Які садові пилки ми пропонуємо?

Ручні садові пилки поставляються зі спеціальним чохлом для кріплення на пояс. Це дозволяє робітникові комфортно проводити обрізку на висоті, не побоюючись порізатися про незачехленние зубци.Еслі плануєте купити садову пилку в Україні, то в нашому каталозі знайдете такі моделі:

  • складні з вигнутим лезом;
  • складні з прямим лезом;
  • прямі для обрізки фруктових дерев, з ергономічною загнутої ручкою;
  • зі стандартними або зі збільшеними зубцями, прямі не складаються моделі з довжиною леза 24, 30, 33 або 35 см.

Ціна садової пили залежить від конкретної моделі і типу леза. Цей інструмент забезпечить повноцінну та якісну обрізку дерев. Вважається, що садові пила обов'язково повинна бути в арсеналі кожного садівника, якщо він хоче, щоб сад своєчасно і рясно плодоносив. Ми пропонуємо купити цей інструмент з гарантією і швидкою доставкою. Вибирайте з моделей, представлених в наявності, консультуйтеся і оформляйте замовлення!